20 Şub

Beyazevler Mahallesi Televizyon Tamir Servisi

Beyazevler Mahallesi Lcd ve Led Tv Tamiri, Televizyon Tamircisi, Televizyoncu

0542 258 25 50

Beyazevler Mahallesi nde Lcd ve Led tv tamiri, televizyoncu, tv tamircisi ihtiyaçlarınızda,  Tv led değişimi, Tv anakart değişimi, besleme kartı, invertör kartlarının arızalarının onarımı konularında profesyonel hizmet almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Adana’nın merkez Beyazevler Mahallesi semtine de hizmet veren firmamıza haftanın 7 günü ulaşabilir servis talebinde bulunabilirsiniz.

Televizyonunuz, uydu anten sisteminiz veya güvenlik kamera sisteminiz bozulduysa bizi aramanız yeterli. Televizyonuz arızalanıp bizden servis talebinde bulunduğunuzda televizyonunuzu adresinizden teslim alıp servis atölyemizde arıza tespitini yaptıktan sonra size aynı gün geri dönüş yapıp fiyat bilgisi veriyoruz. Onarımı için sizden onay alırsak tv’nin tamirini yapıp mümkünse aynı gün içerisinde tüm testlerini yaparak adresinize gelerek kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Servisimizde onarımını yaptığımız tüm Tv’lere garanti veriyoruz. Garanti takibini kolaylaştırmak için tamirini yaptığımız Tv’lerin arka kapaklarına Garanti Takip Etiketi yapıştırıyoruz. Beyazevler Mahallesi’da Led Tv Tamiri konusunda profesyonel hizmet almak artık çok daha kolay…

Beyazevler Mahallesi Televizyon Tamir Servisi, Beyazevler Mahallesi Uydu Servisi, Beyazevler Mahallesi Güvenlik Kamera Servisi olarak sizlere aynı gün hizmet vermekteyiz.

Firmamız bünyesinde alabileceğiniz diğer hizmetlerimiz ise; Lcd ve Led tv tamiri, televizyon tamiri, uydu montajı, merkezi uydu sistemi kurulumu,  çanak anten, lnb, anten kablosu, tv duvar askı aparatı, 3’lü priz, tv ve uydu kumanda çeşitlerinin satışı ayrıca güvenlik kamera sistemlerinin satışı, arızaları ve kurulumu gibi konularda sizlere hizmet vermekteyiz.

0542 258 25 50

Tamirini yaptığımız Televizyon markaları; 

Beyazevler Mahallesi LG Tv Tamiri

Beyazevler Mahallesi Samsung Tv Tamiri

Beyazevler Mahallesi Philips Tv Tamiri

Beyazevler Mahallesi Vestel Tv Tamiri

Beyazevler Mahallesi Regal Tv Tamiri

Beyazevler Mahallesi Arçelik Tv Tamiri

Beyazevler Mahallesi Beko Tv Tamiri

Beyazevler Mahallesi Altus Tv Tamiri

Beyazevler Mahallesi Grundig Tv Tamiri

Beyazevler Mahallesi Seg Tv Tamiri

Beyazevler Mahallesi Hi-Level Tv Tamiri

Beyazevler Mahallesi Sunny Tv Tamiri

Beyazevler Mahallesi Axen Tv Tamiri

Beyazevler Mahallesi Woon Tv Tamiri

Beyazevler Mahallesi Lifemax Tv Tamiri

Beyazevler Mahallesi Skytech Tv Tamiri

Beyazevler Mahallesi Techwood Tv Tamiri

Beyazevler Mahallesi Finlux Tv Tamiri

Beyazevler Mahallesi JVC Tv Tamiri

Beyazevler Mahallesi Toshiba Tv Tamiri

Beyazevler Mahallesi Panasonic Tv Tamiri