20 Şub

Yüzüncüyıl Mahallesi Televizyon Tamir Servisi

Yüzüncüyıl Mahallesi Lcd ve Led Tv Tamiri, Televizyon Tamircisi, Televizyoncu

0542 258 25 50

Yüzüncüyıl Mahallesi nde Lcd ve Led tv tamiri, televizyoncu, tv tamircisi ihtiyaçlarınızda,  Tv led değişimi, Tv anakart değişimi, besleme kartı, invertör kartlarının arızalarının onarımı konularında profesyonel hizmet almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Adana’nın merkez Yüzüncüyıl Mahallesi semtine de hizmet veren firmamıza haftanın 7 günü ulaşabilir servis talebinde bulunabilirsiniz.

Televizyonunuz, uydu anten sisteminiz veya güvenlik kamera sisteminiz bozulduysa bizi aramanız yeterli. Televizyonuz arızalanıp bizden servis talebinde bulunduğunuzda televizyonunuzu adresinizden teslim alıp servis atölyemizde arıza tespitini yaptıktan sonra size aynı gün geri dönüş yapıp fiyat bilgisi veriyoruz. Onarımı için sizden onay alırsak tv’nin tamirini yapıp mümkünse aynı gün içerisinde tüm testlerini yaparak adresinize gelerek kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Servisimizde onarımını yaptığımız tüm Tv’lere garanti veriyoruz. Garanti takibini kolaylaştırmak için tamirini yaptığımız Tv’lerin arka kapaklarına Garanti Takip Etiketi yapıştırıyoruz. Yüzüncüyıl Mahallesi’da Led Tv Tamiri konusunda profesyonel hizmet almak artık çok daha kolay…

Yüzüncüyıl Mahallesi Televizyon Tamir Servisi, Yüzüncüyıl Mahallesi Uydu Servisi, Yüzüncüyıl Mahallesi Güvenlik Kamera Servisi olarak sizlere aynı gün hizmet vermekteyiz.

Firmamız bünyesinde alabileceğiniz diğer hizmetlerimiz ise; Lcd ve Led tv tamiri, televizyon tamiri, uydu montajı, merkezi uydu sistemi kurulumu,  çanak anten, lnb, anten kablosu, tv duvar askı aparatı, 3’lü priz, tv ve uydu kumanda çeşitlerinin satışı ayrıca güvenlik kamera sistemlerinin satışı, arızaları ve kurulumu gibi konularda sizlere hizmet vermekteyiz.

0542 258 25 50

Tamirini yaptığımız Televizyon markaları; 

Yüzüncüyıl Mahallesi LG Tv Tamiri

Yüzüncüyıl Mahallesi Samsung Tv Tamiri

Yüzüncüyıl Mahallesi Philips Tv Tamiri

Yüzüncüyıl Mahallesi Vestel Tv Tamiri

Yüzüncüyıl Mahallesi Regal Tv Tamiri

Yüzüncüyıl Mahallesi Arçelik Tv Tamiri

Yüzüncüyıl Mahallesi Beko Tv Tamiri

Yüzüncüyıl Mahallesi Altus Tv Tamiri

Yüzüncüyıl Mahallesi Grundig Tv Tamiri

Yüzüncüyıl Mahallesi Seg Tv Tamiri

Yüzüncüyıl Mahallesi Hi-Level Tv Tamiri

Yüzüncüyıl Mahallesi Sunny Tv Tamiri

Yüzüncüyıl Mahallesi Axen Tv Tamiri

Yüzüncüyıl Mahallesi Woon Tv Tamiri

Yüzüncüyıl Mahallesi Lifemax Tv Tamiri

Yüzüncüyıl Mahallesi Skytech Tv Tamiri

Yüzüncüyıl Mahallesi Techwood Tv Tamiri

Yüzüncüyıl Mahallesi Finlux Tv Tamiri

Yüzüncüyıl Mahallesi JVC Tv Tamiri

Yüzüncüyıl Mahallesi Toshiba Tv Tamiri

Yüzüncüyıl Mahallesi Panasonic Tv Tamiri