19 Şub

Adana Televizyon Tamir Servisi

Adana Lcd ve Led Tv Tamiri, Televizyon Tamircisi, Televizyoncu

0542 258 25 50

Adana’da Lcd ve Led tv tamiri, televizyoncu, tv tamircisi ihtiyaçlarınızda, Tv led değişimi, Tv anakart değişimi, besleme kartı, invertör kartlarının arızalarının onarımı konularında profesyonel hizmet almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Adana’nın merkez ilçeleri; Çukurova, Seyhan ve Yüreğir’e hizmet veren firmamıza haftanın 7 günü ulaşabilir servis talebinde bulunabilirsiniz.

Televizyonunuz, uydu anten sisteminiz veya güvenlik kamera sisteminiz bozulduysa bizi aramanız yeterli. Televizyonuz arızalanıp bizden servis talebinde bulunduğunuzda televizyonunuzu adresinizden teslim alıp servis atölyemizde arıza tespitini yaptıktan sonra size aynı gün geri dönüş yapıp fiyat bilgisi veriyoruz. Onarımı için sizden onay alırsak tv’nin tamirini yapıp mümkünse aynı gün içerisinde tüm testlerini yaparak adresinize gelerek kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Servisimizde onarımını yaptığımız tüm Tv’lere garanti veriyoruz. Garanti takibini kolaylaştırmak için tamirini yaptığımız Tv’lerin arka kapaklarına Garanti Takip Etiketi yapıştırıyoruz. Adana’da Led Tv Tamiri konusunda profesyonel hizmet almak artık çok daha kolay…

Adana Televizyon Tamir Servisi, Adana Uydu Servisi, Adana Uyducu, Adana Güvenlik Kamera Servisi olarak sizlere aynı gün hizmet vermekteyiz.

Firmamız bünyesinde alabileceğiniz diğer hizmetlerimiz ise; Lcd ve Led tv tamiri, televizyon tamiri, uydu montajı, merkezi uydu sistemi kurulumu,  çanak anten, lnb, anten kablosu, tv duvar askı aparatı, 3’lü priz, tv ve uydu kumanda çeşitlerinin satışı ayrıca güvenlik kamera sistemlerinin satışı, arızaları ve kurulumu gibi konularda sizlere hizmet vermekteyiz.

0542 258 25 50

Tamirini yaptığımız Televizyon markaları; 

Adana LG Tv Tamiri

Adana Samsung Tv Tamiri

Adana Philips Tv Tamiri

Adana Vestel Tv Tamiri

Adana Regal Tv Tamiri

Adana Arçelik Tv Tamiri

Adana Beko Tv Tamiri

Adana Altus Tv Tamiri

Adana Grundig Tv Tamiri

Adana Seg Tv Tamiri

Adana Hi-Level Tv Tamiri

Adana Sunny Tv Tamiri

Adana Axen Tv Tamiri

Adana Woon Tv Tamiri

Adana Lifemax Tv Tamiri

Adana Skytech Tv Tamiri

Adana Techwood Tv Tamiri

Adana Finlux Tv Tamiri

Adana JVC Tv Tamiri

Adana Toshiba Tv Tamiri

Adana Panasonic Tv Tamiri