19 Şub

Çukurova Televizyon Tamir Servisi

Çukurova Lcd ve Led Tv Tamiri, Televizyon Tamircisi, Televizyoncu

0542 258 25 50

Çukurova’da Lcd ve Led tv tamiri, televizyoncu, tv tamircisi ihtiyaçlarınızda,  Tv led değişimi, Tv anakart değişimi, besleme kartı, invertör kartlarının arızalarının onarımı konularında profesyonel hizmet almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Adana’nın merkez  Çukurova ilçesine hizmet veren firmamıza haftanın 7 günü ulaşabilir servis talebinde bulunabilirsiniz.

Televizyonunuz, uydu anten sisteminiz veya güvenlik kamera sisteminiz bozulduysa bizi aramanız yeterli. Televizyonuz arızalanıp bizden servis talebinde bulunduğunuzda televizyonunuzu adresinizden teslim alıp servis atölyemizde arıza tespitini yaptıktan sonra size aynı gün geri dönüş yapıp fiyat bilgisi veriyoruz. Onarımı için sizden onay alırsak tv’nin tamirini yapıp mümkünse aynı gün içerisinde tüm testlerini yaparak adresinize gelerek kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Servisimizde onarımını yaptığımız tüm Tv’lere garanti veriyoruz. Garanti takibini kolaylaştırmak için tamirini yaptığımız Tv’lerin arka kapaklarına Garanti Takip Etiketi yapıştırıyoruz. Çukurova’da Led Tv Tamiri konusunda profesyonel hizmet almak artık çok daha kolay…

Çukurova Televizyon Tamir Servisi, Çukurova Uydu Servisi, Çukurova Güvenlik Kamera Servisi olarak sizlere aynı gün hizmet vermekteyiz.

Firmamız bünyesinde alabileceğiniz diğer hizmetlerimiz ise; Lcd ve Led tv tamiri, televizyon tamiri, uydu montajı, merkezi uydu sistemi kurulumu,  çanak anten, lnb, anten kablosu, tv duvar askı aparatı, 3’lü priz, tv ve uydu kumanda çeşitlerinin satışı ayrıca güvenlik kamera sistemlerinin satışı, arızaları ve kurulumu gibi konularda sizlere hizmet vermekteyiz.

0542 258 25 50

Tamirini yaptığımız Televizyon markaları; 

Çukurova LG Tv Tamiri

Çukurova Samsung Tv Tamiri

Çukurova Philips Tv Tamiri

Çukurova Vestel Tv Tamiri

Çukurova Regal Tv Tamiri

Çukurova Arçelik Tv Tamiri

Çukurova Beko Tv Tamiri

Çukurova Altus Tv Tamiri

Çukurova Grundig Tv Tamiri

Çukurova Seg Tv Tamiri

Çukurova Hi-Level Tv Tamiri

Çukurova Sunny Tv Tamiri

Çukurova Axen Tv Tamiri

Çukurova Woon Tv Tamiri

Çukurova Lifemax Tv Tamiri

Çukurova Skytech Tv Tamiri

Çukurova Techwood Tv Tamiri

Çukurova Finlux Tv Tamiri

Çukurova JVC Tv Tamiri

Çukurova Toshiba Tv Tamiri

Çukurova Panasonic Tv Tamiri