20 Şub

Ali Sepici Bulvarı Televizyon Tamir Servisi

Ali Sepici Bulvarı Lcd ve Led Tv Tamiri, Televizyon Tamircisi, Televizyoncu

0542 258 25 50

Ali Sepici Bulvarı’nda Lcd ve Led tv tamiri, televizyoncu, tv tamircisi ihtiyaçlarınızda,  Tv led değişimi, Tv anakart değişimi, besleme kartı, invertör kartlarının arızalarının onarımı konularında profesyonel hizmet almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Adana’nın merkez Ali Sepici Bulvarı semtine de hizmet veren firmamıza haftanın 7 günü ulaşabilir servis talebinde bulunabilirsiniz.

Televizyonunuz, uydu anten sisteminiz veya güvenlik kamera sisteminiz bozulduysa bizi aramanız yeterli. Televizyonuz arızalanıp bizden servis talebinde bulunduğunuzda televizyonunuzu adresinizden teslim alıp servis atölyemizde arıza tespitini yaptıktan sonra size aynı gün geri dönüş yapıp fiyat bilgisi veriyoruz. Onarımı için sizden onay alırsak tv’nin tamirini yapıp mümkünse aynı gün içerisinde tüm testlerini yaparak adresinize gelerek kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Servisimizde onarımını yaptığımız tüm Tv’lere garanti veriyoruz. Garanti takibini kolaylaştırmak için tamirini yaptığımız Tv’lerin arka kapaklarına Garanti Takip Etiketi yapıştırıyoruz. Ali Sepici Bulvarı’da Led Tv Tamiri konusunda profesyonel hizmet almak artık çok daha kolay…

Ali Sepici Bulvarı Televizyon Tamir Servisi, Ali Sepici Bulvarı Uydu Servisi, Ali Sepici Bulvarı Güvenlik Kamera Servisi olarak sizlere aynı gün hizmet vermekteyiz.

Firmamız bünyesinde alabileceğiniz diğer hizmetlerimiz ise; Lcd ve Led tv tamiri, televizyon tamiri, uydu montajı, merkezi uydu sistemi kurulumu,  çanak anten, lnb, anten kablosu, tv duvar askı aparatı, 3’lü priz, tv ve uydu kumanda çeşitlerinin satışı ayrıca güvenlik kamera sistemlerinin satışı, arızaları ve kurulumu gibi konularda sizlere hizmet vermekteyiz.

0542 258 25 50

Tamirini yaptığımız Televizyon markaları; 

Ali Sepici Bulvarı LG Tv Tamiri

Ali Sepici Bulvarı Samsung Tv Tamiri

Ali Sepici Bulvarı Philips Tv Tamiri

Ali Sepici Bulvarı Vestel Tv Tamiri

Ali Sepici Bulvarı Regal Tv Tamiri

Ali Sepici Bulvarı Arçelik Tv Tamiri

Ali Sepici Bulvarı Beko Tv Tamiri

Ali Sepici Bulvarı Altus Tv Tamiri

Ali Sepici Bulvarı Grundig Tv Tamiri

Ali Sepici Bulvarı Seg Tv Tamiri

Ali Sepici Bulvarı Hi-Level Tv Tamiri

Ali Sepici Bulvarı Sunny Tv Tamiri

Ali Sepici Bulvarı Axen Tv Tamiri

Ali Sepici Bulvarı Woon Tv Tamiri

Ali Sepici Bulvarı Lifemax Tv Tamiri

Ali Sepici Bulvarı Skytech Tv Tamiri

Ali Sepici Bulvarı Techwood Tv Tamiri

Ali Sepici Bulvarı Finlux Tv Tamiri

Ali Sepici Bulvarı JVC Tv Tamiri

Ali Sepici Bulvarı Toshiba Tv Tamiri

Ali Sepici Bulvarı Panasonic Tv Tamiri