20 Şub

Ali Bozdoğanoğlu Bulvarı Televizyon Tamir Servisi

Ali Bozdoğanoğlu Bulvarı Lcd ve Led Tv Tamiri, Televizyon Tamircisi, Televizyoncu

0542 258 25 50

Ali Bozdoğanoğlu Bulvarı’nda Lcd ve Led tv tamiri, televizyoncu, tv tamircisi ihtiyaçlarınızda,  Tv led değişimi, Tv anakart değişimi, besleme kartı, invertör kartlarının arızalarının onarımı konularında profesyonel hizmet almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Adana’nın merkez Ali Bozdoğanoğlu Bulvarı semtine de hizmet veren firmamıza haftanın 7 günü ulaşabilir servis talebinde bulunabilirsiniz.

Televizyonunuz, uydu anten sisteminiz veya güvenlik kamera sisteminiz bozulduysa bizi aramanız yeterli. Televizyonuz arızalanıp bizden servis talebinde bulunduğunuzda televizyonunuzu adresinizden teslim alıp servis atölyemizde arıza tespitini yaptıktan sonra size aynı gün geri dönüş yapıp fiyat bilgisi veriyoruz. Onarımı için sizden onay alırsak tv’nin tamirini yapıp mümkünse aynı gün içerisinde tüm testlerini yaparak adresinize gelerek kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Servisimizde onarımını yaptığımız tüm Tv’lere garanti veriyoruz. Garanti takibini kolaylaştırmak için tamirini yaptığımız Tv’lerin arka kapaklarına Garanti Takip Etiketi yapıştırıyoruz. Ali Bozdoğanoğlu Bulvarı’da Led Tv Tamiri konusunda profesyonel hizmet almak artık çok daha kolay…

Ali Bozdoğanoğlu Bulvarı Televizyon Tamir Servisi, Ali Bozdoğanoğlu Bulvarı Uydu Servisi, Ali Bozdoğanoğlu Bulvarı Güvenlik Kamera Servisi olarak sizlere aynı gün hizmet vermekteyiz.

Firmamız bünyesinde alabileceğiniz diğer hizmetlerimiz ise; Lcd ve Led tv tamiri, televizyon tamiri, uydu montajı, merkezi uydu sistemi kurulumu,  çanak anten, lnb, anten kablosu, tv duvar askı aparatı, 3’lü priz, tv ve uydu kumanda çeşitlerinin satışı ayrıca güvenlik kamera sistemlerinin satışı, arızaları ve kurulumu gibi konularda sizlere hizmet vermekteyiz.

0542 258 25 50

Tamirini yaptığımız Televizyon markaları; 

Ali Bozdoğanoğlu Bulvarı LG Tv Tamiri

Ali Bozdoğanoğlu Bulvarı Samsung Tv Tamiri

Ali Bozdoğanoğlu Bulvarı Philips Tv Tamiri

Ali Bozdoğanoğlu Bulvarı Vestel Tv Tamiri

Ali Bozdoğanoğlu Bulvarı Regal Tv Tamiri

Ali Bozdoğanoğlu Bulvarı Arçelik Tv Tamiri

Ali Bozdoğanoğlu Bulvarı Beko Tv Tamiri

Ali Bozdoğanoğlu Bulvarı Altus Tv Tamiri

Ali Bozdoğanoğlu Bulvarı Grundig Tv Tamiri

Ali Bozdoğanoğlu Bulvarı Seg Tv Tamiri

Ali Bozdoğanoğlu Bulvarı Hi-Level Tv Tamiri

Ali Bozdoğanoğlu Bulvarı Sunny Tv Tamiri

Ali Bozdoğanoğlu Bulvarı Axen Tv Tamiri

Ali Bozdoğanoğlu Bulvarı Woon Tv Tamiri

Ali Bozdoğanoğlu Bulvarı Lifemax Tv Tamiri

Ali Bozdoğanoğlu Bulvarı Skytech Tv Tamiri

Ali Bozdoğanoğlu Bulvarı Techwood Tv Tamiri

Ali Bozdoğanoğlu Bulvarı Finlux Tv Tamiri

Ali Bozdoğanoğlu Bulvarı JVC Tv Tamiri

Ali Bozdoğanoğlu Bulvarı Toshiba Tv Tamiri

Ali Bozdoğanoğlu Bulvarı Panasonic Tv Tamiri