20 Şub

Bahçeşehir Mahallesi Televizyon Tamir Servisi

Bahçeşehir Mahallesi Lcd ve Led Tv Tamiri, Televizyon Tamircisi, Televizyoncu

0542 258 25 50

Bahçeşehir Mahallesi nde Lcd ve Led tv tamiri, televizyoncu, tv tamircisi ihtiyaçlarınızda,  Tv led değişimi, Tv anakart değişimi, besleme kartı, invertör kartlarının arızalarının onarımı konularında profesyonel hizmet almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Adana’nın merkez Bahçeşehir Mahallesi semtine de hizmet veren firmamıza haftanın 7 günü ulaşabilir servis talebinde bulunabilirsiniz.

Televizyonunuz, uydu anten sisteminiz veya güvenlik kamera sisteminiz bozulduysa bizi aramanız yeterli. Televizyonuz arızalanıp bizden servis talebinde bulunduğunuzda televizyonunuzu adresinizden teslim alıp servis atölyemizde arıza tespitini yaptıktan sonra size aynı gün geri dönüş yapıp fiyat bilgisi veriyoruz. Onarımı için sizden onay alırsak tv’nin tamirini yapıp mümkünse aynı gün içerisinde tüm testlerini yaparak adresinize gelerek kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Servisimizde onarımını yaptığımız tüm Tv’lere garanti veriyoruz. Garanti takibini kolaylaştırmak için tamirini yaptığımız Tv’lerin arka kapaklarına Garanti Takip Etiketi yapıştırıyoruz. Bahçeşehir Mahallesi’da Led Tv Tamiri konusunda profesyonel hizmet almak artık çok daha kolay…

Bahçeşehir Mahallesi Televizyon Tamir Servisi, Bahçeşehir Mahallesi Uydu Servisi, Bahçeşehir Mahallesi Güvenlik Kamera Servisi olarak sizlere aynı gün hizmet vermekteyiz.

Firmamız bünyesinde alabileceğiniz diğer hizmetlerimiz ise; Lcd ve Led tv tamiri, televizyon tamiri, uydu montajı, merkezi uydu sistemi kurulumu,  çanak anten, lnb, anten kablosu, tv duvar askı aparatı, 3’lü priz, tv ve uydu kumanda çeşitlerinin satışı ayrıca güvenlik kamera sistemlerinin satışı, arızaları ve kurulumu gibi konularda sizlere hizmet vermekteyiz.

0542 258 25 50

Tamirini yaptığımız Televizyon markaları; 

Bahçeşehir Mahallesi LG Tv Tamiri

Bahçeşehir Mahallesi Samsung Tv Tamiri

Bahçeşehir Mahallesi Philips Tv Tamiri

Bahçeşehir Mahallesi Vestel Tv Tamiri

Bahçeşehir Mahallesi Regal Tv Tamiri

Bahçeşehir Mahallesi Arçelik Tv Tamiri

Bahçeşehir Mahallesi Beko Tv Tamiri

Bahçeşehir Mahallesi Altus Tv Tamiri

Bahçeşehir Mahallesi Grundig Tv Tamiri

Bahçeşehir Mahallesi Seg Tv Tamiri

Bahçeşehir Mahallesi Hi-Level Tv Tamiri

Bahçeşehir Mahallesi Sunny Tv Tamiri

Bahçeşehir Mahallesi Axen Tv Tamiri

Bahçeşehir Mahallesi Woon Tv Tamiri

Bahçeşehir Mahallesi Lifemax Tv Tamiri

Bahçeşehir Mahallesi Skytech Tv Tamiri

Bahçeşehir Mahallesi Techwood Tv Tamiri

Bahçeşehir Mahallesi Finlux Tv Tamiri

Bahçeşehir Mahallesi JVC Tv Tamiri

Bahçeşehir Mahallesi Toshiba Tv Tamiri

Bahçeşehir Mahallesi Panasonic Tv Tamiri