20 Şub

Cemalpaşa Mahallesi Televizyon Tamir Servisi

Cemalpaşa Mahallesi Lcd ve Led Tv Tamiri, Televizyon Tamircisi, Televizyoncu

0542 258 25 50

Cemalpaşa Mahallesi nde Lcd ve Led tv tamiri, televizyoncu, tv tamircisi ihtiyaçlarınızda,  Tv led değişimi, Tv anakart değişimi, besleme kartı, invertör kartlarının arızalarının onarımı konularında profesyonel hizmet almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Adana’nın merkez Cemalpaşa Mahallesi semtine de hizmet veren firmamıza haftanın 7 günü ulaşabilir servis talebinde bulunabilirsiniz.

Televizyonunuz, uydu anten sisteminiz veya güvenlik kamera sisteminiz bozulduysa bizi aramanız yeterli. Televizyonuz arızalanıp bizden servis talebinde bulunduğunuzda televizyonunuzu adresinizden teslim alıp servis atölyemizde arıza tespitini yaptıktan sonra size aynı gün geri dönüş yapıp fiyat bilgisi veriyoruz. Onarımı için sizden onay alırsak tv’nin tamirini yapıp mümkünse aynı gün içerisinde tüm testlerini yaparak adresinize gelerek kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Servisimizde onarımını yaptığımız tüm Tv’lere garanti veriyoruz. Garanti takibini kolaylaştırmak için tamirini yaptığımız Tv’lerin arka kapaklarına Garanti Takip Etiketi yapıştırıyoruz. Cemalpaşa Mahallesi’da Led Tv Tamiri konusunda profesyonel hizmet almak artık çok daha kolay…

Cemalpaşa Mahallesi Televizyon Tamir Servisi, Cemalpaşa Mahallesi Uydu Servisi, Cemalpaşa Mahallesi Güvenlik Kamera Servisi olarak sizlere aynı gün hizmet vermekteyiz.

Firmamız bünyesinde alabileceğiniz diğer hizmetlerimiz ise; Lcd ve Led tv tamiri, televizyon tamiri, uydu montajı, merkezi uydu sistemi kurulumu,  çanak anten, lnb, anten kablosu, tv duvar askı aparatı, 3’lü priz, tv ve uydu kumanda çeşitlerinin satışı ayrıca güvenlik kamera sistemlerinin satışı, arızaları ve kurulumu gibi konularda sizlere hizmet vermekteyiz.

0542 258 25 50

Tamirini yaptığımız Televizyon markaları; 

Cemalpaşa Mahallesi LG Tv Tamiri

Cemalpaşa Mahallesi Samsung Tv Tamiri

Cemalpaşa Mahallesi Philips Tv Tamiri

Cemalpaşa Mahallesi Vestel Tv Tamiri

Cemalpaşa Mahallesi Regal Tv Tamiri

Cemalpaşa Mahallesi Arçelik Tv Tamiri

Cemalpaşa Mahallesi Beko Tv Tamiri

Cemalpaşa Mahallesi Altus Tv Tamiri

Cemalpaşa Mahallesi Grundig Tv Tamiri

Cemalpaşa Mahallesi Seg Tv Tamiri

Cemalpaşa Mahallesi Hi-Level Tv Tamiri

Cemalpaşa Mahallesi Sunny Tv Tamiri

Cemalpaşa Mahallesi Axen Tv Tamiri

Cemalpaşa Mahallesi Woon Tv Tamiri

Cemalpaşa Mahallesi Lifemax Tv Tamiri

Cemalpaşa Mahallesi Skytech Tv Tamiri

Cemalpaşa Mahallesi Techwood Tv Tamiri

Cemalpaşa Mahallesi Finlux Tv Tamiri

Cemalpaşa Mahallesi JVC Tv Tamiri

Cemalpaşa Mahallesi Toshiba Tv Tamiri

Cemalpaşa Mahallesi Panasonic Tv Tamiri