20 Şub

Bülent Angın Bulvarı Televizyon Tamir Servisi

Bülent Angın Bulvarı Lcd ve Led Tv Tamiri, Televizyon Tamircisi, Televizyoncu

0542 258 25 50

Bülent Angın Bulvarı’nda Lcd ve Led tv tamiri, televizyoncu, tv tamircisi ihtiyaçlarınızda,  Tv led değişimi, Tv anakart değişimi, besleme kartı, invertör kartlarının arızalarının onarımı konularında profesyonel hizmet almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Adana’nın merkez Bülent Angın Bulvarı semtine de hizmet veren firmamıza haftanın 7 günü ulaşabilir servis talebinde bulunabilirsiniz.

Televizyonunuz, uydu anten sisteminiz veya güvenlik kamera sisteminiz bozulduysa bizi aramanız yeterli. Televizyonuz arızalanıp bizden servis talebinde bulunduğunuzda televizyonunuzu adresinizden teslim alıp servis atölyemizde arıza tespitini yaptıktan sonra size aynı gün geri dönüş yapıp fiyat bilgisi veriyoruz. Onarımı için sizden onay alırsak tv’nin tamirini yapıp mümkünse aynı gün içerisinde tüm testlerini yaparak adresinize gelerek kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Servisimizde onarımını yaptığımız tüm Tv’lere garanti veriyoruz. Garanti takibini kolaylaştırmak için tamirini yaptığımız Tv’lerin arka kapaklarına Garanti Takip Etiketi yapıştırıyoruz. Bülent Angın Bulvarı’da Led Tv Tamiri konusunda profesyonel hizmet almak artık çok daha kolay…

Bülent Angın Bulvarı Televizyon Tamir Servisi, Bülent Angın Bulvarı Uydu Servisi, Bülent Angın Bulvarı Güvenlik Kamera Servisi olarak sizlere aynı gün hizmet vermekteyiz.

Firmamız bünyesinde alabileceğiniz diğer hizmetlerimiz ise; Lcd ve Led tv tamiri, televizyon tamiri, uydu montajı, merkezi uydu sistemi kurulumu,  çanak anten, lnb, anten kablosu, tv duvar askı aparatı, 3’lü priz, tv ve uydu kumanda çeşitlerinin satışı ayrıca güvenlik kamera sistemlerinin satışı, arızaları ve kurulumu gibi konularda sizlere hizmet vermekteyiz.

0542 258 25 50

Tamirini yaptığımız Televizyon markaları; 

Bülent Angın Bulvarı LG Tv Tamiri

Bülent Angın Bulvarı Samsung Tv Tamiri

Bülent Angın Bulvarı Philips Tv Tamiri

Bülent Angın Bulvarı Vestel Tv Tamiri

Bülent Angın Bulvarı Regal Tv Tamiri

Bülent Angın Bulvarı Arçelik Tv Tamiri

Bülent Angın Bulvarı Beko Tv Tamiri

Bülent Angın Bulvarı Altus Tv Tamiri

Bülent Angın Bulvarı Grundig Tv Tamiri

Bülent Angın Bulvarı Seg Tv Tamiri

Bülent Angın Bulvarı Hi-Level Tv Tamiri

Bülent Angın Bulvarı Sunny Tv Tamiri

Bülent Angın Bulvarı Axen Tv Tamiri

Bülent Angın Bulvarı Woon Tv Tamiri

Bülent Angın Bulvarı Lifemax Tv Tamiri

Bülent Angın Bulvarı Skytech Tv Tamiri

Bülent Angın Bulvarı Techwood Tv Tamiri

Bülent Angın Bulvarı Finlux Tv Tamiri

Bülent Angın Bulvarı JVC Tv Tamiri

Bülent Angın Bulvarı Toshiba Tv Tamiri

Bülent Angın Bulvarı Panasonic Tv Tamiri