20 Şub

Ziyapaşa Bulvarı Televizyon Tamir Servisi

Ziyapaşa Bulvarı Lcd ve Led Tv Tamiri, Televizyon Tamircisi, Televizyoncu

0542 258 25 50

Ziyapaşa Bulvarı’nda Lcd ve Led tv tamiri, televizyoncu, tv tamircisi ihtiyaçlarınızda,  Tv led değişimi, Tv anakart değişimi, besleme kartı, invertör kartlarının arızalarının onarımı konularında profesyonel hizmet almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Adana’nın merkez Ziyapaşa Bulvarı semtine de hizmet veren firmamıza haftanın 7 günü ulaşabilir servis talebinde bulunabilirsiniz.

Televizyonunuz, uydu anten sisteminiz veya güvenlik kamera sisteminiz bozulduysa bizi aramanız yeterli. Televizyonuz arızalanıp bizden servis talebinde bulunduğunuzda televizyonunuzu adresinizden teslim alıp servis atölyemizde arıza tespitini yaptıktan sonra size aynı gün geri dönüş yapıp fiyat bilgisi veriyoruz. Onarımı için sizden onay alırsak tv’nin tamirini yapıp mümkünse aynı gün içerisinde tüm testlerini yaparak adresinize gelerek kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Servisimizde onarımını yaptığımız tüm Tv’lere garanti veriyoruz. Garanti takibini kolaylaştırmak için tamirini yaptığımız Tv’lerin arka kapaklarına Garanti Takip Etiketi yapıştırıyoruz. Ziyapaşa Bulvarı’da Led Tv Tamiri konusunda profesyonel hizmet almak artık çok daha kolay…

Ziyapaşa Bulvarı Televizyon Tamir Servisi, Ziyapaşa Bulvarı Uydu Servisi, Ziyapaşa Bulvarı Güvenlik Kamera Servisi olarak sizlere aynı gün hizmet vermekteyiz.

Firmamız bünyesinde alabileceğiniz diğer hizmetlerimiz ise; Lcd ve Led tv tamiri, televizyon tamiri, uydu montajı, merkezi uydu sistemi kurulumu,  çanak anten, lnb, anten kablosu, tv duvar askı aparatı, 3’lü priz, tv ve uydu kumanda çeşitlerinin satışı ayrıca güvenlik kamera sistemlerinin satışı, arızaları ve kurulumu gibi konularda sizlere hizmet vermekteyiz.

0542 258 25 50

Tamirini yaptığımız Televizyon markaları; 

Ziyapaşa Bulvarı LG Tv Tamiri

Ziyapaşa Bulvarı Samsung Tv Tamiri

Ziyapaşa Bulvarı Philips Tv Tamiri

Ziyapaşa Bulvarı Vestel Tv Tamiri

Ziyapaşa Bulvarı Regal Tv Tamiri

Ziyapaşa Bulvarı Arçelik Tv Tamiri

Ziyapaşa Bulvarı Beko Tv Tamiri

Ziyapaşa Bulvarı Altus Tv Tamiri

Ziyapaşa Bulvarı Grundig Tv Tamiri

Ziyapaşa Bulvarı Seg Tv Tamiri

Ziyapaşa Bulvarı Hi-Level Tv Tamiri

Ziyapaşa Bulvarı Sunny Tv Tamiri

Ziyapaşa Bulvarı Axen Tv Tamiri

Ziyapaşa Bulvarı Woon Tv Tamiri

Ziyapaşa Bulvarı Lifemax Tv Tamiri

Ziyapaşa Bulvarı Skytech Tv Tamiri

Ziyapaşa Bulvarı Techwood Tv Tamiri

Ziyapaşa Bulvarı Finlux Tv Tamiri

Ziyapaşa Bulvarı JVC Tv Tamiri

Ziyapaşa Bulvarı Toshiba Tv Tamiri

Ziyapaşa Bulvarı Panasonic Tv Tamiri