20 Şub

Çifteminare Televizyon Tamir Servisi

Çifteminare Lcd ve Led Tv Tamiri, Televizyon Tamircisi, Televizyoncu

0542 258 25 50

Çifteminare civarında Lcd ve Led tv tamiri, televizyoncu, tv tamircisi ihtiyaçlarınızda,  Tv led değişimi, Tv anakart değişimi, besleme kartı, invertör kartlarının arızalarının onarımı konularında profesyonel hizmet almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Adana’nın merkez Çifteminare semtine de hizmet veren firmamıza haftanın 7 günü ulaşabilir servis talebinde bulunabilirsiniz.

Televizyonunuz, uydu anten sisteminiz veya güvenlik kamera sisteminiz bozulduysa bizi aramanız yeterli. Televizyonuz arızalanıp bizden servis talebinde bulunduğunuzda televizyonunuzu adresinizden teslim alıp servis atölyemizde arıza tespitini yaptıktan sonra size aynı gün geri dönüş yapıp fiyat bilgisi veriyoruz. Onarımı için sizden onay alırsak tv’nin tamirini yapıp mümkünse aynı gün içerisinde tüm testlerini yaparak adresinize gelerek kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Servisimizde onarımını yaptığımız tüm Tv’lere garanti veriyoruz. Garanti takibini kolaylaştırmak için tamirini yaptığımız Tv’lerin arka kapaklarına Garanti Takip Etiketi yapıştırıyoruz. Çifteminare’da Led Tv Tamiri konusunda profesyonel hizmet almak artık çok daha kolay…

Çifteminare Televizyon Tamir Servisi, Çifteminare Uydu Servisi, Çifteminare Güvenlik Kamera Servisi olarak sizlere aynı gün hizmet vermekteyiz.

Firmamız bünyesinde alabileceğiniz diğer hizmetlerimiz ise; Lcd ve Led tv tamiri, televizyon tamiri, uydu montajı, merkezi uydu sistemi kurulumu,  çanak anten, lnb, anten kablosu, tv duvar askı aparatı, 3’lü priz, tv ve uydu kumanda çeşitlerinin satışı ayrıca güvenlik kamera sistemlerinin satışı, arızaları ve kurulumu gibi konularda sizlere hizmet vermekteyiz.

0542 258 25 50

Tamirini yaptığımız Televizyon markaları; 

Çifteminare LG Tv Tamiri

Çifteminare Samsung Tv Tamiri

Çifteminare Philips Tv Tamiri

Çifteminare Vestel Tv Tamiri

Çifteminare Regal Tv Tamiri

Çifteminare Arçelik Tv Tamiri

Çifteminare Beko Tv Tamiri

Çifteminare Altus Tv Tamiri

Çifteminare Grundig Tv Tamiri

Çifteminare Seg Tv Tamiri

Çifteminare Hi-Level Tv Tamiri

Çifteminare Sunny Tv Tamiri

Çifteminare Axen Tv Tamiri

Çifteminare Woon Tv Tamiri

Çifteminare Lifemax Tv Tamiri

Çifteminare Skytech Tv Tamiri

Çifteminare Techwood Tv Tamiri

Çifteminare Finlux Tv Tamiri

Çifteminare JVC Tv Tamiri

Çifteminare Toshiba Tv Tamiri

Çifteminare Panasonic Tv Tamiri