20 Şub

Hayalpark Televizyon Tamir Servisi

Hayalpark Lcd ve Led Tv Tamiri, Televizyon Tamircisi, Televizyoncu

0542 258 25 50

Hayalpark civarında Lcd ve Led tv tamiri, televizyoncu, tv tamircisi ihtiyaçlarınızda,  Tv led değişimi, Tv anakart değişimi, besleme kartı, invertör kartlarının arızalarının onarımı konularında profesyonel hizmet almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Adana’nın merkez Hayalpark semtine de hizmet veren firmamıza haftanın 7 günü ulaşabilir servis talebinde bulunabilirsiniz.

Televizyonunuz, uydu anten sisteminiz veya güvenlik kamera sisteminiz bozulduysa bizi aramanız yeterli. Televizyonuz arızalanıp bizden servis talebinde bulunduğunuzda televizyonunuzu adresinizden teslim alıp servis atölyemizde arıza tespitini yaptıktan sonra size aynı gün geri dönüş yapıp fiyat bilgisi veriyoruz. Onarımı için sizden onay alırsak tv’nin tamirini yapıp mümkünse aynı gün içerisinde tüm testlerini yaparak adresinize gelerek kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Servisimizde onarımını yaptığımız tüm Tv’lere garanti veriyoruz. Garanti takibini kolaylaştırmak için tamirini yaptığımız Tv’lerin arka kapaklarına Garanti Takip Etiketi yapıştırıyoruz. Hayalpark’da Led Tv Tamiri konusunda profesyonel hizmet almak artık çok daha kolay…

Hayalpark Televizyon Tamir Servisi, Hayalpark Uydu Servisi, Hayalpark Güvenlik Kamera Servisi olarak sizlere aynı gün hizmet vermekteyiz.

Firmamız bünyesinde alabileceğiniz diğer hizmetlerimiz ise; Lcd ve Led tv tamiri, televizyon tamiri, uydu montajı, merkezi uydu sistemi kurulumu,  çanak anten, lnb, anten kablosu, tv duvar askı aparatı, 3’lü priz, tv ve uydu kumanda çeşitlerinin satışı ayrıca güvenlik kamera sistemlerinin satışı, arızaları ve kurulumu gibi konularda sizlere hizmet vermekteyiz.

0542 258 25 50

Tamirini yaptığımız Televizyon markaları; 

Hayalpark LG Tv Tamiri

Hayalpark Samsung Tv Tamiri

Hayalpark Philips Tv Tamiri

Hayalpark Vestel Tv Tamiri

Hayalpark Regal Tv Tamiri

Hayalpark Arçelik Tv Tamiri

Hayalpark Beko Tv Tamiri

Hayalpark Altus Tv Tamiri

Hayalpark Grundig Tv Tamiri

Hayalpark Seg Tv Tamiri

Hayalpark Hi-Level Tv Tamiri

Hayalpark Sunny Tv Tamiri

Hayalpark Axen Tv Tamiri

Hayalpark Woon Tv Tamiri

Hayalpark Lifemax Tv Tamiri

Hayalpark Skytech Tv Tamiri

Hayalpark Techwood Tv Tamiri

Hayalpark Finlux Tv Tamiri

Hayalpark JVC Tv Tamiri

Hayalpark Toshiba Tv Tamiri

Hayalpark Panasonic Tv Tamiri