20 Şub

Devlet Bahçeli Bulvarı Televizyon Tamir Servisi

Devlet Bahçeli Bulvarı Lcd ve Led Tv Tamiri, Televizyon Tamircisi, Televizyoncu

0542 258 25 50

Devlet Bahçeli Bulvarı’nda Lcd ve Led tv tamiri, televizyoncu, tv tamircisi ihtiyaçlarınızda,  Tv led değişimi, Tv anakart değişimi, besleme kartı, invertör kartlarının arızalarının onarımı konularında profesyonel hizmet almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Adana’nın merkez Devlet Bahçeli Bulvarı semtine de hizmet veren firmamıza haftanın 7 günü ulaşabilir servis talebinde bulunabilirsiniz.

Televizyonunuz, uydu anten sisteminiz veya güvenlik kamera sisteminiz bozulduysa bizi aramanız yeterli. Televizyonuz arızalanıp bizden servis talebinde bulunduğunuzda televizyonunuzu adresinizden teslim alıp servis atölyemizde arıza tespitini yaptıktan sonra size aynı gün geri dönüş yapıp fiyat bilgisi veriyoruz. Onarımı için sizden onay alırsak tv’nin tamirini yapıp mümkünse aynı gün içerisinde tüm testlerini yaparak adresinize gelerek kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Servisimizde onarımını yaptığımız tüm Tv’lere garanti veriyoruz. Garanti takibini kolaylaştırmak için tamirini yaptığımız Tv’lerin arka kapaklarına Garanti Takip Etiketi yapıştırıyoruz. Devlet Bahçeli Bulvarı’da Led Tv Tamiri konusunda profesyonel hizmet almak artık çok daha kolay…

Devlet Bahçeli Bulvarı Televizyon Tamir Servisi, Devlet Bahçeli Bulvarı Uydu Servisi, Devlet Bahçeli Bulvarı Güvenlik Kamera Servisi olarak sizlere aynı gün hizmet vermekteyiz.

Firmamız bünyesinde alabileceğiniz diğer hizmetlerimiz ise; Lcd ve Led tv tamiri, televizyon tamiri, uydu montajı, merkezi uydu sistemi kurulumu,  çanak anten, lnb, anten kablosu, tv duvar askı aparatı, 3’lü priz, tv ve uydu kumanda çeşitlerinin satışı ayrıca güvenlik kamera sistemlerinin satışı, arızaları ve kurulumu gibi konularda sizlere hizmet vermekteyiz.

0542 258 25 50

Tamirini yaptığımız Televizyon markaları; 

Devlet Bahçeli Bulvarı LG Tv Tamiri

Devlet Bahçeli Bulvarı Samsung Tv Tamiri

Devlet Bahçeli Bulvarı Philips Tv Tamiri

Devlet Bahçeli Bulvarı Vestel Tv Tamiri

Devlet Bahçeli Bulvarı Regal Tv Tamiri

Devlet Bahçeli Bulvarı Arçelik Tv Tamiri

Devlet Bahçeli Bulvarı Beko Tv Tamiri

Devlet Bahçeli Bulvarı Altus Tv Tamiri

Devlet Bahçeli Bulvarı Grundig Tv Tamiri

Devlet Bahçeli Bulvarı Seg Tv Tamiri

Devlet Bahçeli Bulvarı Hi-Level Tv Tamiri

Devlet Bahçeli Bulvarı Sunny Tv Tamiri

Devlet Bahçeli Bulvarı Axen Tv Tamiri

Devlet Bahçeli Bulvarı Woon Tv Tamiri

Devlet Bahçeli Bulvarı Lifemax Tv Tamiri

Devlet Bahçeli Bulvarı Skytech Tv Tamiri

Devlet Bahçeli Bulvarı Techwood Tv Tamiri

Devlet Bahçeli Bulvarı Finlux Tv Tamiri

Devlet Bahçeli Bulvarı JVC Tv Tamiri

Devlet Bahçeli Bulvarı Toshiba Tv Tamiri

Devlet Bahçeli Bulvarı Panasonic Tv Tamiri