20 Şub

Şehitler Bulvarı Televizyon Tamir Servisi

Şehitler Bulvarı Lcd ve Led Tv Tamiri, Televizyon Tamircisi, Televizyoncu

0542 258 25 50

Şehitler Bulvarı’nda Lcd ve Led tv tamiri, televizyoncu, tv tamircisi ihtiyaçlarınızda,  Tv led değişimi, Tv anakart değişimi, besleme kartı, invertör kartlarının arızalarının onarımı konularında profesyonel hizmet almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Adana’nın merkez Şehitler Bulvarı semtine de hizmet veren firmamıza haftanın 7 günü ulaşabilir servis talebinde bulunabilirsiniz.

Televizyonunuz, uydu anten sisteminiz veya güvenlik kamera sisteminiz bozulduysa bizi aramanız yeterli. Televizyonuz arızalanıp bizden servis talebinde bulunduğunuzda televizyonunuzu adresinizden teslim alıp servis atölyemizde arıza tespitini yaptıktan sonra size aynı gün geri dönüş yapıp fiyat bilgisi veriyoruz. Onarımı için sizden onay alırsak tv’nin tamirini yapıp mümkünse aynı gün içerisinde tüm testlerini yaparak adresinize gelerek kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Servisimizde onarımını yaptığımız tüm Tv’lere garanti veriyoruz. Garanti takibini kolaylaştırmak için tamirini yaptığımız Tv’lerin arka kapaklarına Garanti Takip Etiketi yapıştırıyoruz. Şehitler Bulvarı’da Led Tv Tamiri konusunda profesyonel hizmet almak artık çok daha kolay…

Şehitler Bulvarı Televizyon Tamir Servisi, Şehitler Bulvarı Uydu Servisi, Şehitler Bulvarı Güvenlik Kamera Servisi olarak sizlere aynı gün hizmet vermekteyiz.

Firmamız bünyesinde alabileceğiniz diğer hizmetlerimiz ise; Lcd ve Led tv tamiri, televizyon tamiri, uydu montajı, merkezi uydu sistemi kurulumu,  çanak anten, lnb, anten kablosu, tv duvar askı aparatı, 3’lü priz, tv ve uydu kumanda çeşitlerinin satışı ayrıca güvenlik kamera sistemlerinin satışı, arızaları ve kurulumu gibi konularda sizlere hizmet vermekteyiz.

0542 258 25 50

Tamirini yaptığımız Televizyon markaları; 

Şehitler Bulvarı LG Tv Tamiri

Şehitler Bulvarı Samsung Tv Tamiri

Şehitler Bulvarı Philips Tv Tamiri

Şehitler Bulvarı Vestel Tv Tamiri

Şehitler Bulvarı Regal Tv Tamiri

Şehitler Bulvarı Arçelik Tv Tamiri

Şehitler Bulvarı Beko Tv Tamiri

Şehitler Bulvarı Altus Tv Tamiri

Şehitler Bulvarı Grundig Tv Tamiri

Şehitler Bulvarı Seg Tv Tamiri

Şehitler Bulvarı Hi-Level Tv Tamiri

Şehitler Bulvarı Sunny Tv Tamiri

Şehitler Bulvarı Axen Tv Tamiri

Şehitler Bulvarı Woon Tv Tamiri

Şehitler Bulvarı Lifemax Tv Tamiri

Şehitler Bulvarı Skytech Tv Tamiri

Şehitler Bulvarı Techwood Tv Tamiri

Şehitler Bulvarı Finlux Tv Tamiri

Şehitler Bulvarı JVC Tv Tamiri

Şehitler Bulvarı Toshiba Tv Tamiri

Şehitler Bulvarı Panasonic Tv Tamiri