20 Şub

Dr. Sadık Ahmet Bulvarı Televizyon Tamir Servisi

Dr. Sadık Ahmet Bulvarı Lcd ve Led Tv Tamiri, Televizyon Tamircisi, Televizyoncu

0542 258 25 50

Dr. Sadık Ahmet Bulvarı’nda Lcd ve Led tv tamiri, televizyoncu, tv tamircisi ihtiyaçlarınızda,  Tv led değişimi, Tv anakart değişimi, besleme kartı, invertör kartlarının arızalarının onarımı konularında profesyonel hizmet almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Adana’nın merkez Dr. Sadık Ahmet Bulvarı semtine de hizmet veren firmamıza haftanın 7 günü ulaşabilir servis talebinde bulunabilirsiniz.

Televizyonunuz, uydu anten sisteminiz veya güvenlik kamera sisteminiz bozulduysa bizi aramanız yeterli. Televizyonuz arızalanıp bizden servis talebinde bulunduğunuzda televizyonunuzu adresinizden teslim alıp servis atölyemizde arıza tespitini yaptıktan sonra size aynı gün geri dönüş yapıp fiyat bilgisi veriyoruz. Onarımı için sizden onay alırsak tv’nin tamirini yapıp mümkünse aynı gün içerisinde tüm testlerini yaparak adresinize gelerek kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Servisimizde onarımını yaptığımız tüm Tv’lere garanti veriyoruz. Garanti takibini kolaylaştırmak için tamirini yaptığımız Tv’lerin arka kapaklarına Garanti Takip Etiketi yapıştırıyoruz. Dr. Sadık Ahmet Bulvarı’da Led Tv Tamiri konusunda profesyonel hizmet almak artık çok daha kolay…

Dr. Sadık Ahmet Bulvarı Televizyon Tamir Servisi, Dr. Sadık Ahmet Bulvarı Uydu Servisi, Dr. Sadık Ahmet Bulvarı Güvenlik Kamera Servisi olarak sizlere aynı gün hizmet vermekteyiz.

Firmamız bünyesinde alabileceğiniz diğer hizmetlerimiz ise; Lcd ve Led tv tamiri, televizyon tamiri, uydu montajı, merkezi uydu sistemi kurulumu,  çanak anten, lnb, anten kablosu, tv duvar askı aparatı, 3’lü priz, tv ve uydu kumanda çeşitlerinin satışı ayrıca güvenlik kamera sistemlerinin satışı, arızaları ve kurulumu gibi konularda sizlere hizmet vermekteyiz.

0542 258 25 50

Tamirini yaptığımız Televizyon markaları; 

Dr. Sadık Ahmet Bulvarı LG Tv Tamiri

Dr. Sadık Ahmet Bulvarı Samsung Tv Tamiri

Dr. Sadık Ahmet Bulvarı Philips Tv Tamiri

Dr. Sadık Ahmet Bulvarı Vestel Tv Tamiri

Dr. Sadık Ahmet Bulvarı Regal Tv Tamiri

Dr. Sadık Ahmet Bulvarı Arçelik Tv Tamiri

Dr. Sadık Ahmet Bulvarı Beko Tv Tamiri

Dr. Sadık Ahmet Bulvarı Altus Tv Tamiri

Dr. Sadık Ahmet Bulvarı Grundig Tv Tamiri

Dr. Sadık Ahmet Bulvarı Seg Tv Tamiri

Dr. Sadık Ahmet Bulvarı Hi-Level Tv Tamiri

Dr. Sadık Ahmet Bulvarı Sunny Tv Tamiri

Dr. Sadık Ahmet Bulvarı Axen Tv Tamiri

Dr. Sadık Ahmet Bulvarı Woon Tv Tamiri

Dr. Sadık Ahmet Bulvarı Lifemax Tv Tamiri

Dr. Sadık Ahmet Bulvarı Skytech Tv Tamiri

Dr. Sadık Ahmet Bulvarı Techwood Tv Tamiri

Dr. Sadık Ahmet Bulvarı Finlux Tv Tamiri

Dr. Sadık Ahmet Bulvarı JVC Tv Tamiri

Dr. Sadık Ahmet Bulvarı Toshiba Tv Tamiri

Dr. Sadık Ahmet Bulvarı Panasonic Tv Tamiri