20 Şub

Hacı Bektaş Veli Bulvarı Televizyon Tamir Servisi

Hacı Bektaş Veli Bulvarı Lcd ve Led Tv Tamiri, Televizyon Tamircisi, Televizyoncu

0542 258 25 50

Hacı Bektaş Veli Bulvarı’nda Lcd ve Led tv tamiri, televizyoncu, tv tamircisi ihtiyaçlarınızda,  Tv led değişimi, Tv anakart değişimi, besleme kartı, invertör kartlarının arızalarının onarımı konularında profesyonel hizmet almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Adana’nın merkez Hacı Bektaş Veli Bulvarı semtine de hizmet veren firmamıza haftanın 7 günü ulaşabilir servis talebinde bulunabilirsiniz.

Televizyonunuz, uydu anten sisteminiz veya güvenlik kamera sisteminiz bozulduysa bizi aramanız yeterli. Televizyonuz arızalanıp bizden servis talebinde bulunduğunuzda televizyonunuzu adresinizden teslim alıp servis atölyemizde arıza tespitini yaptıktan sonra size aynı gün geri dönüş yapıp fiyat bilgisi veriyoruz. Onarımı için sizden onay alırsak tv’nin tamirini yapıp mümkünse aynı gün içerisinde tüm testlerini yaparak adresinize gelerek kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Servisimizde onarımını yaptığımız tüm Tv’lere garanti veriyoruz. Garanti takibini kolaylaştırmak için tamirini yaptığımız Tv’lerin arka kapaklarına Garanti Takip Etiketi yapıştırıyoruz. Hacı Bektaş Veli Bulvarı’da Led Tv Tamiri konusunda profesyonel hizmet almak artık çok daha kolay…

Hacı Bektaş Veli Bulvarı Televizyon Tamir Servisi, Hacı Bektaş Veli Bulvarı Uydu Servisi, Hacı Bektaş Veli Bulvarı Güvenlik Kamera Servisi olarak sizlere aynı gün hizmet vermekteyiz.

Firmamız bünyesinde alabileceğiniz diğer hizmetlerimiz ise; Lcd ve Led tv tamiri, televizyon tamiri, uydu montajı, merkezi uydu sistemi kurulumu,  çanak anten, lnb, anten kablosu, tv duvar askı aparatı, 3’lü priz, tv ve uydu kumanda çeşitlerinin satışı ayrıca güvenlik kamera sistemlerinin satışı, arızaları ve kurulumu gibi konularda sizlere hizmet vermekteyiz.

0542 258 25 50

Tamirini yaptığımız Televizyon markaları; 

Hacı Bektaş Veli Bulvarı LG Tv Tamiri

Hacı Bektaş Veli Bulvarı Samsung Tv Tamiri

Hacı Bektaş Veli Bulvarı Philips Tv Tamiri

Hacı Bektaş Veli Bulvarı Vestel Tv Tamiri

Hacı Bektaş Veli Bulvarı Regal Tv Tamiri

Hacı Bektaş Veli Bulvarı Arçelik Tv Tamiri

Hacı Bektaş Veli Bulvarı Beko Tv Tamiri

Hacı Bektaş Veli Bulvarı Altus Tv Tamiri

Hacı Bektaş Veli Bulvarı Grundig Tv Tamiri

Hacı Bektaş Veli Bulvarı Seg Tv Tamiri

Hacı Bektaş Veli Bulvarı Hi-Level Tv Tamiri

Hacı Bektaş Veli Bulvarı Sunny Tv Tamiri

Hacı Bektaş Veli Bulvarı Axen Tv Tamiri

Hacı Bektaş Veli Bulvarı Woon Tv Tamiri

Hacı Bektaş Veli Bulvarı Lifemax Tv Tamiri

Hacı Bektaş Veli Bulvarı Skytech Tv Tamiri

Hacı Bektaş Veli Bulvarı Techwood Tv Tamiri

Hacı Bektaş Veli Bulvarı Finlux Tv Tamiri

Hacı Bektaş Veli Bulvarı JVC Tv Tamiri

Hacı Bektaş Veli Bulvarı Toshiba Tv Tamiri

Hacı Bektaş Veli Bulvarı Panasonic Tv Tamiri