20 Şub

Mehmet Kartal Bulvarı Televizyon Tamir Servisi

Mehmet Kartal Bulvarı Lcd ve Led Tv Tamiri, Televizyon Tamircisi, Televizyoncu

0542 258 25 50

Mehmet Kartal Bulvarı’nda Lcd ve Led tv tamiri, televizyoncu, tv tamircisi ihtiyaçlarınızda,  Tv led değişimi, Tv anakart değişimi, besleme kartı, invertör kartlarının arızalarının onarımı konularında profesyonel hizmet almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Adana’nın merkez Mehmet Kartal Bulvarı semtine de hizmet veren firmamıza haftanın 7 günü ulaşabilir servis talebinde bulunabilirsiniz.

Televizyonunuz, uydu anten sisteminiz veya güvenlik kamera sisteminiz bozulduysa bizi aramanız yeterli. Televizyonuz arızalanıp bizden servis talebinde bulunduğunuzda televizyonunuzu adresinizden teslim alıp servis atölyemizde arıza tespitini yaptıktan sonra size aynı gün geri dönüş yapıp fiyat bilgisi veriyoruz. Onarımı için sizden onay alırsak tv’nin tamirini yapıp mümkünse aynı gün içerisinde tüm testlerini yaparak adresinize gelerek kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Servisimizde onarımını yaptığımız tüm Tv’lere garanti veriyoruz. Garanti takibini kolaylaştırmak için tamirini yaptığımız Tv’lerin arka kapaklarına Garanti Takip Etiketi yapıştırıyoruz. Mehmet Kartal Bulvarı’da Led Tv Tamiri konusunda profesyonel hizmet almak artık çok daha kolay…

Mehmet Kartal Bulvarı Televizyon Tamir Servisi, Mehmet Kartal Bulvarı Uydu Servisi, Mehmet Kartal Bulvarı Güvenlik Kamera Servisi olarak sizlere aynı gün hizmet vermekteyiz.

Firmamız bünyesinde alabileceğiniz diğer hizmetlerimiz ise; Lcd ve Led tv tamiri, televizyon tamiri, uydu montajı, merkezi uydu sistemi kurulumu,  çanak anten, lnb, anten kablosu, tv duvar askı aparatı, 3’lü priz, tv ve uydu kumanda çeşitlerinin satışı ayrıca güvenlik kamera sistemlerinin satışı, arızaları ve kurulumu gibi konularda sizlere hizmet vermekteyiz.

0542 258 25 50

Tamirini yaptığımız Televizyon markaları; 

Mehmet Kartal Bulvarı LG Tv Tamiri

Mehmet Kartal Bulvarı Samsung Tv Tamiri

Mehmet Kartal Bulvarı Philips Tv Tamiri

Mehmet Kartal Bulvarı Vestel Tv Tamiri

Mehmet Kartal Bulvarı Regal Tv Tamiri

Mehmet Kartal Bulvarı Arçelik Tv Tamiri

Mehmet Kartal Bulvarı Beko Tv Tamiri

Mehmet Kartal Bulvarı Altus Tv Tamiri

Mehmet Kartal Bulvarı Grundig Tv Tamiri

Mehmet Kartal Bulvarı Seg Tv Tamiri

Mehmet Kartal Bulvarı Hi-Level Tv Tamiri

Mehmet Kartal Bulvarı Sunny Tv Tamiri

Mehmet Kartal Bulvarı Axen Tv Tamiri

Mehmet Kartal Bulvarı Woon Tv Tamiri

Mehmet Kartal Bulvarı Lifemax Tv Tamiri

Mehmet Kartal Bulvarı Skytech Tv Tamiri

Mehmet Kartal Bulvarı Techwood Tv Tamiri

Mehmet Kartal Bulvarı Finlux Tv Tamiri

Mehmet Kartal Bulvarı JVC Tv Tamiri

Mehmet Kartal Bulvarı Toshiba Tv Tamiri

Mehmet Kartal Bulvarı Panasonic Tv Tamiri