20 Şub

Uğur Mumcu Bulvarı Televizyon Tamir Servisi

Uğur Mumcu Bulvarı Lcd ve Led Tv Tamiri, Televizyon Tamircisi, Televizyoncu

0542 258 25 50

Uğur Mumcu Bulvarı’nda Lcd ve Led tv tamiri, televizyoncu, tv tamircisi ihtiyaçlarınızda,  Tv led değişimi, Tv anakart değişimi, besleme kartı, invertör kartlarının arızalarının onarımı konularında profesyonel hizmet almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Adana’nın merkez Uğur Mumcu Bulvarı semtine de hizmet veren firmamıza haftanın 7 günü ulaşabilir servis talebinde bulunabilirsiniz.

Televizyonunuz, uydu anten sisteminiz veya güvenlik kamera sisteminiz bozulduysa bizi aramanız yeterli. Televizyonuz arızalanıp bizden servis talebinde bulunduğunuzda televizyonunuzu adresinizden teslim alıp servis atölyemizde arıza tespitini yaptıktan sonra size aynı gün geri dönüş yapıp fiyat bilgisi veriyoruz. Onarımı için sizden onay alırsak tv’nin tamirini yapıp mümkünse aynı gün içerisinde tüm testlerini yaparak adresinize gelerek kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Servisimizde onarımını yaptığımız tüm Tv’lere garanti veriyoruz. Garanti takibini kolaylaştırmak için tamirini yaptığımız Tv’lerin arka kapaklarına Garanti Takip Etiketi yapıştırıyoruz. Uğur Mumcu Bulvarı’da Led Tv Tamiri konusunda profesyonel hizmet almak artık çok daha kolay…

Uğur Mumcu Bulvarı Televizyon Tamir Servisi, Uğur Mumcu Bulvarı Uydu Servisi, Uğur Mumcu Bulvarı Güvenlik Kamera Servisi olarak sizlere aynı gün hizmet vermekteyiz.

Firmamız bünyesinde alabileceğiniz diğer hizmetlerimiz ise; Lcd ve Led tv tamiri, televizyon tamiri, uydu montajı, merkezi uydu sistemi kurulumu,  çanak anten, lnb, anten kablosu, tv duvar askı aparatı, 3’lü priz, tv ve uydu kumanda çeşitlerinin satışı ayrıca güvenlik kamera sistemlerinin satışı, arızaları ve kurulumu gibi konularda sizlere hizmet vermekteyiz.

0542 258 25 50

Tamirini yaptığımız Televizyon markaları; 

Uğur Mumcu Bulvarı LG Tv Tamiri

Uğur Mumcu Bulvarı Samsung Tv Tamiri

Uğur Mumcu Bulvarı Philips Tv Tamiri

Uğur Mumcu Bulvarı Vestel Tv Tamiri

Uğur Mumcu Bulvarı Regal Tv Tamiri

Uğur Mumcu Bulvarı Arçelik Tv Tamiri

Uğur Mumcu Bulvarı Beko Tv Tamiri

Uğur Mumcu Bulvarı Altus Tv Tamiri

Uğur Mumcu Bulvarı Grundig Tv Tamiri

Uğur Mumcu Bulvarı Seg Tv Tamiri

Uğur Mumcu Bulvarı Hi-Level Tv Tamiri

Uğur Mumcu Bulvarı Sunny Tv Tamiri

Uğur Mumcu Bulvarı Axen Tv Tamiri

Uğur Mumcu Bulvarı Woon Tv Tamiri

Uğur Mumcu Bulvarı Lifemax Tv Tamiri

Uğur Mumcu Bulvarı Skytech Tv Tamiri

Uğur Mumcu Bulvarı Techwood Tv Tamiri

Uğur Mumcu Bulvarı Finlux Tv Tamiri

Uğur Mumcu Bulvarı JVC Tv Tamiri

Uğur Mumcu Bulvarı Toshiba Tv Tamiri

Uğur Mumcu Bulvarı Panasonic Tv Tamiri