20 Şub

Nejat Uygur Bulvarı Televizyon Tamir Servisi

Nejat Uygur Bulvarı Lcd ve Led Tv Tamiri, Televizyon Tamircisi, Televizyoncu

0542 258 25 50

Nejat Uygur Bulvarı’nda Lcd ve Led tv tamiri, televizyoncu, tv tamircisi ihtiyaçlarınızda,  Tv led değişimi, Tv anakart değişimi, besleme kartı, invertör kartlarının arızalarının onarımı konularında profesyonel hizmet almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Adana’nın merkez Nejat Uygur Bulvarı semtine de hizmet veren firmamıza haftanın 7 günü ulaşabilir servis talebinde bulunabilirsiniz.

Televizyonunuz, uydu anten sisteminiz veya güvenlik kamera sisteminiz bozulduysa bizi aramanız yeterli. Televizyonuz arızalanıp bizden servis talebinde bulunduğunuzda televizyonunuzu adresinizden teslim alıp servis atölyemizde arıza tespitini yaptıktan sonra size aynı gün geri dönüş yapıp fiyat bilgisi veriyoruz. Onarımı için sizden onay alırsak tv’nin tamirini yapıp mümkünse aynı gün içerisinde tüm testlerini yaparak adresinize gelerek kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Servisimizde onarımını yaptığımız tüm Tv’lere garanti veriyoruz. Garanti takibini kolaylaştırmak için tamirini yaptığımız Tv’lerin arka kapaklarına Garanti Takip Etiketi yapıştırıyoruz. Nejat Uygur Bulvarı’da Led Tv Tamiri konusunda profesyonel hizmet almak artık çok daha kolay…

Nejat Uygur Bulvarı Televizyon Tamir Servisi, Nejat Uygur Bulvarı Uydu Servisi, Nejat Uygur Bulvarı Güvenlik Kamera Servisi olarak sizlere aynı gün hizmet vermekteyiz.

Firmamız bünyesinde alabileceğiniz diğer hizmetlerimiz ise; Lcd ve Led tv tamiri, televizyon tamiri, uydu montajı, merkezi uydu sistemi kurulumu,  çanak anten, lnb, anten kablosu, tv duvar askı aparatı, 3’lü priz, tv ve uydu kumanda çeşitlerinin satışı ayrıca güvenlik kamera sistemlerinin satışı, arızaları ve kurulumu gibi konularda sizlere hizmet vermekteyiz.

0542 258 25 50

Tamirini yaptığımız Televizyon markaları; 

Nejat Uygur Bulvarı LG Tv Tamiri

Nejat Uygur Bulvarı Samsung Tv Tamiri

Nejat Uygur Bulvarı Philips Tv Tamiri

Nejat Uygur Bulvarı Vestel Tv Tamiri

Nejat Uygur Bulvarı Regal Tv Tamiri

Nejat Uygur Bulvarı Arçelik Tv Tamiri

Nejat Uygur Bulvarı Beko Tv Tamiri

Nejat Uygur Bulvarı Altus Tv Tamiri

Nejat Uygur Bulvarı Grundig Tv Tamiri

Nejat Uygur Bulvarı Seg Tv Tamiri

Nejat Uygur Bulvarı Hi-Level Tv Tamiri

Nejat Uygur Bulvarı Sunny Tv Tamiri

Nejat Uygur Bulvarı Axen Tv Tamiri

Nejat Uygur Bulvarı Woon Tv Tamiri

Nejat Uygur Bulvarı Lifemax Tv Tamiri

Nejat Uygur Bulvarı Skytech Tv Tamiri

Nejat Uygur Bulvarı Techwood Tv Tamiri

Nejat Uygur Bulvarı Finlux Tv Tamiri

Nejat Uygur Bulvarı JVC Tv Tamiri

Nejat Uygur Bulvarı Toshiba Tv Tamiri

Nejat Uygur Bulvarı Panasonic Tv Tamiri