20 Şub

Kurttepe Caddesi Televizyon Tamir Servisi

Kurttepe Caddesi Lcd ve Led Tv Tamiri, Televizyon Tamircisi, Televizyoncu

0542 258 25 50

Kurttepe Caddesinde Lcd ve Led tv tamiri, televizyoncu, tv tamircisi ihtiyaçlarınızda,  Tv led değişimi, Tv anakart değişimi, besleme kartı, invertör kartlarının arızalarının onarımı konularında profesyonel hizmet almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Adana’nın merkez Kurttepe Caddesine de hizmet veren firmamıza haftanın 7 günü ulaşabilir servis talebinde bulunabilirsiniz.

Televizyonunuz, uydu anten sisteminiz veya güvenlik kamera sisteminiz bozulduysa bizi aramanız yeterli. Televizyonuz arızalanıp bizden servis talebinde bulunduğunuzda televizyonunuzu adresinizden teslim alıp servis atölyemizde arıza tespitini yaptıktan sonra size aynı gün geri dönüş yapıp fiyat bilgisi veriyoruz. Onarımı için sizden onay alırsak tv’nin tamirini yapıp mümkünse aynı gün içerisinde tüm testlerini yaparak adresinize gelerek kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Servisimizde onarımını yaptığımız tüm Tv’lere garanti veriyoruz. Garanti takibini kolaylaştırmak için tamirini yaptığımız Tv’lerin arka kapaklarına Garanti Takip Etiketi yapıştırıyoruz. Kurttepe Caddesi’da Led Tv Tamiri konusunda profesyonel hizmet almak artık çok daha kolay…

Kurttepe Caddesi Televizyon Tamir Servisi, Kurttepe Caddesi Uydu Servisi, Kurttepe Caddesi Güvenlik Kamera Servisi olarak sizlere aynı gün hizmet vermekteyiz.

Firmamız bünyesinde alabileceğiniz diğer hizmetlerimiz ise; Lcd ve Led tv tamiri, televizyon tamiri, uydu montajı, merkezi uydu sistemi kurulumu,  çanak anten, lnb, anten kablosu, tv duvar askı aparatı, 3’lü priz, tv ve uydu kumanda çeşitlerinin satışı ayrıca güvenlik kamera sistemlerinin satışı, arızaları ve kurulumu gibi konularda sizlere hizmet vermekteyiz.

0542 258 25 50

Tamirini yaptığımız Televizyon markaları; 

Kurttepe Caddesi LG Tv Tamiri

Kurttepe Caddesi Samsung Tv Tamiri

Kurttepe Caddesi Philips Tv Tamiri

Kurttepe Caddesi Vestel Tv Tamiri

Kurttepe Caddesi Regal Tv Tamiri

Kurttepe Caddesi Arçelik Tv Tamiri

Kurttepe Caddesi Beko Tv Tamiri

Kurttepe Caddesi Altus Tv Tamiri

Kurttepe Caddesi Grundig Tv Tamiri

Kurttepe Caddesi Seg Tv Tamiri

Kurttepe Caddesi Hi-Level Tv Tamiri

Kurttepe Caddesi Sunny Tv Tamiri

Kurttepe Caddesi Axen Tv Tamiri

Kurttepe Caddesi Woon Tv Tamiri

Kurttepe Caddesi Lifemax Tv Tamiri

Kurttepe Caddesi Skytech Tv Tamiri

Kurttepe Caddesi Techwood Tv Tamiri

Kurttepe Caddesi Finlux Tv Tamiri

Kurttepe Caddesi JVC Tv Tamiri

Kurttepe Caddesi Toshiba Tv Tamiri

Kurttepe Caddesi Panasonic Tv Tamiri