20 Şub

Süleyman Demirel Bulvarı Televizyon Tamir Servisi

Süleyman Demirel Bulvarı Lcd ve Led Tv Tamiri, Televizyon Tamircisi, Televizyoncu

0542 258 25 50

Süleyman Demirel Bulvarı’nda Lcd ve Led tv tamiri, televizyoncu, tv tamircisi ihtiyaçlarınızda,  Tv led değişimi, Tv anakart değişimi, besleme kartı, invertör kartlarının arızalarının onarımı konularında profesyonel hizmet almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Adana’nın merkez Süleyman Demirel Bulvarı semtine de hizmet veren firmamıza haftanın 7 günü ulaşabilir servis talebinde bulunabilirsiniz.

Televizyonunuz, uydu anten sisteminiz veya güvenlik kamera sisteminiz bozulduysa bizi aramanız yeterli. Televizyonuz arızalanıp bizden servis talebinde bulunduğunuzda televizyonunuzu adresinizden teslim alıp servis atölyemizde arıza tespitini yaptıktan sonra size aynı gün geri dönüş yapıp fiyat bilgisi veriyoruz. Onarımı için sizden onay alırsak tv’nin tamirini yapıp mümkünse aynı gün içerisinde tüm testlerini yaparak adresinize gelerek kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Servisimizde onarımını yaptığımız tüm Tv’lere garanti veriyoruz. Garanti takibini kolaylaştırmak için tamirini yaptığımız Tv’lerin arka kapaklarına Garanti Takip Etiketi yapıştırıyoruz. Süleyman Demirel Bulvarı’da Led Tv Tamiri konusunda profesyonel hizmet almak artık çok daha kolay…

Süleyman Demirel Bulvarı Televizyon Tamir Servisi, Süleyman Demirel Bulvarı Uydu Servisi, Süleyman Demirel Bulvarı Güvenlik Kamera Servisi olarak sizlere aynı gün hizmet vermekteyiz.

Firmamız bünyesinde alabileceğiniz diğer hizmetlerimiz ise; Lcd ve Led tv tamiri, televizyon tamiri, uydu montajı, merkezi uydu sistemi kurulumu,  çanak anten, lnb, anten kablosu, tv duvar askı aparatı, 3’lü priz, tv ve uydu kumanda çeşitlerinin satışı ayrıca güvenlik kamera sistemlerinin satışı, arızaları ve kurulumu gibi konularda sizlere hizmet vermekteyiz.

0542 258 25 50

Tamirini yaptığımız Televizyon markaları; 

Süleyman Demirel Bulvarı LG Tv Tamiri

Süleyman Demirel Bulvarı Samsung Tv Tamiri

Süleyman Demirel Bulvarı Philips Tv Tamiri

Süleyman Demirel Bulvarı Vestel Tv Tamiri

Süleyman Demirel Bulvarı Regal Tv Tamiri

Süleyman Demirel Bulvarı Arçelik Tv Tamiri

Süleyman Demirel Bulvarı Beko Tv Tamiri

Süleyman Demirel Bulvarı Altus Tv Tamiri

Süleyman Demirel Bulvarı Grundig Tv Tamiri

Süleyman Demirel Bulvarı Seg Tv Tamiri

Süleyman Demirel Bulvarı Hi-Level Tv Tamiri

Süleyman Demirel Bulvarı Sunny Tv Tamiri

Süleyman Demirel Bulvarı Axen Tv Tamiri

Süleyman Demirel Bulvarı Woon Tv Tamiri

Süleyman Demirel Bulvarı Lifemax Tv Tamiri

Süleyman Demirel Bulvarı Skytech Tv Tamiri

Süleyman Demirel Bulvarı Techwood Tv Tamiri

Süleyman Demirel Bulvarı Finlux Tv Tamiri

Süleyman Demirel Bulvarı JVC Tv Tamiri

Süleyman Demirel Bulvarı Toshiba Tv Tamiri

Süleyman Demirel Bulvarı Panasonic Tv Tamiri