20 Şub

Kasım Ener Bulvarı Televizyon Tamir Servisi

Kasım Ener Bulvarı Lcd ve Led Tv Tamiri, Televizyon Tamircisi, Televizyoncu

0542 258 25 50

Kasım Ener Bulvarı’nda Lcd ve Led tv tamiri, televizyoncu, tv tamircisi ihtiyaçlarınızda,  Tv led değişimi, Tv anakart değişimi, besleme kartı, invertör kartlarının arızalarının onarımı konularında profesyonel hizmet almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Adana’nın merkez Kasım Ener Bulvarı semtine de hizmet veren firmamıza haftanın 7 günü ulaşabilir servis talebinde bulunabilirsiniz.

Televizyonunuz, uydu anten sisteminiz veya güvenlik kamera sisteminiz bozulduysa bizi aramanız yeterli. Televizyonuz arızalanıp bizden servis talebinde bulunduğunuzda televizyonunuzu adresinizden teslim alıp servis atölyemizde arıza tespitini yaptıktan sonra size aynı gün geri dönüş yapıp fiyat bilgisi veriyoruz. Onarımı için sizden onay alırsak tv’nin tamirini yapıp mümkünse aynı gün içerisinde tüm testlerini yaparak adresinize gelerek kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Servisimizde onarımını yaptığımız tüm Tv’lere garanti veriyoruz. Garanti takibini kolaylaştırmak için tamirini yaptığımız Tv’lerin arka kapaklarına Garanti Takip Etiketi yapıştırıyoruz. Kasım Ener Bulvarı’da Led Tv Tamiri konusunda profesyonel hizmet almak artık çok daha kolay…

Kasım Ener Bulvarı Televizyon Tamir Servisi, Kasım Ener Bulvarı Uydu Servisi, Kasım Ener Bulvarı Güvenlik Kamera Servisi olarak sizlere aynı gün hizmet vermekteyiz.

Firmamız bünyesinde alabileceğiniz diğer hizmetlerimiz ise; Lcd ve Led tv tamiri, televizyon tamiri, uydu montajı, merkezi uydu sistemi kurulumu,  çanak anten, lnb, anten kablosu, tv duvar askı aparatı, 3’lü priz, tv ve uydu kumanda çeşitlerinin satışı ayrıca güvenlik kamera sistemlerinin satışı, arızaları ve kurulumu gibi konularda sizlere hizmet vermekteyiz.

0542 258 25 50

Tamirini yaptığımız Televizyon markaları; 

Kasım Ener Bulvarı LG Tv Tamiri

Kasım Ener Bulvarı Samsung Tv Tamiri

Kasım Ener Bulvarı Philips Tv Tamiri

Kasım Ener Bulvarı Vestel Tv Tamiri

Kasım Ener Bulvarı Regal Tv Tamiri

Kasım Ener Bulvarı Arçelik Tv Tamiri

Kasım Ener Bulvarı Beko Tv Tamiri

Kasım Ener Bulvarı Altus Tv Tamiri

Kasım Ener Bulvarı Grundig Tv Tamiri

Kasım Ener Bulvarı Seg Tv Tamiri

Kasım Ener Bulvarı Hi-Level Tv Tamiri

Kasım Ener Bulvarı Sunny Tv Tamiri

Kasım Ener Bulvarı Axen Tv Tamiri

Kasım Ener Bulvarı Woon Tv Tamiri

Kasım Ener Bulvarı Lifemax Tv Tamiri

Kasım Ener Bulvarı Skytech Tv Tamiri

Kasım Ener Bulvarı Techwood Tv Tamiri

Kasım Ener Bulvarı Finlux Tv Tamiri

Kasım Ener Bulvarı JVC Tv Tamiri

Kasım Ener Bulvarı Toshiba Tv Tamiri

Kasım Ener Bulvarı Panasonic Tv Tamiri