20 Şub

Toros Caddesi Televizyon Tamir Servisi

Toros Caddesi Lcd ve Led Tv Tamiri, Televizyon Tamircisi, Televizyoncu

0542 258 25 50

Toros Caddesinde Lcd ve Led tv tamiri, televizyoncu, tv tamircisi ihtiyaçlarınızda,  Tv led değişimi, Tv anakart değişimi, besleme kartı, invertör kartlarının arızalarının onarımı konularında profesyonel hizmet almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Adana’nın merkez Toros Caddesine de hizmet veren firmamıza haftanın 7 günü ulaşabilir servis talebinde bulunabilirsiniz.

Televizyonunuz, uydu anten sisteminiz veya güvenlik kamera sisteminiz bozulduysa bizi aramanız yeterli. Televizyonuz arızalanıp bizden servis talebinde bulunduğunuzda televizyonunuzu adresinizden teslim alıp servis atölyemizde arıza tespitini yaptıktan sonra size aynı gün geri dönüş yapıp fiyat bilgisi veriyoruz. Onarımı için sizden onay alırsak tv’nin tamirini yapıp mümkünse aynı gün içerisinde tüm testlerini yaparak adresinize gelerek kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Servisimizde onarımını yaptığımız tüm Tv’lere garanti veriyoruz. Garanti takibini kolaylaştırmak için tamirini yaptığımız Tv’lerin arka kapaklarına Garanti Takip Etiketi yapıştırıyoruz. Toros Caddesi’da Led Tv Tamiri konusunda profesyonel hizmet almak artık çok daha kolay…

Toros Caddesi Televizyon Tamir Servisi, Toros Caddesi Uydu Servisi, Toros Caddesi Güvenlik Kamera Servisi olarak sizlere aynı gün hizmet vermekteyiz.

Firmamız bünyesinde alabileceğiniz diğer hizmetlerimiz ise; Lcd ve Led tv tamiri, televizyon tamiri, uydu montajı, merkezi uydu sistemi kurulumu,  çanak anten, lnb, anten kablosu, tv duvar askı aparatı, 3’lü priz, tv ve uydu kumanda çeşitlerinin satışı ayrıca güvenlik kamera sistemlerinin satışı, arızaları ve kurulumu gibi konularda sizlere hizmet vermekteyiz.

0542 258 25 50

Tamirini yaptığımız Televizyon markaları; 

Toros Caddesi LG Tv Tamiri

Toros Caddesi Samsung Tv Tamiri

Toros Caddesi Philips Tv Tamiri

Toros Caddesi Vestel Tv Tamiri

Toros Caddesi Regal Tv Tamiri

Toros Caddesi Arçelik Tv Tamiri

Toros Caddesi Beko Tv Tamiri

Toros Caddesi Altus Tv Tamiri

Toros Caddesi Grundig Tv Tamiri

Toros Caddesi Seg Tv Tamiri

Toros Caddesi Hi-Level Tv Tamiri

Toros Caddesi Sunny Tv Tamiri

Toros Caddesi Axen Tv Tamiri

Toros Caddesi Woon Tv Tamiri

Toros Caddesi Lifemax Tv Tamiri

Toros Caddesi Skytech Tv Tamiri

Toros Caddesi Techwood Tv Tamiri

Toros Caddesi Finlux Tv Tamiri

Toros Caddesi JVC Tv Tamiri

Toros Caddesi Toshiba Tv Tamiri

Toros Caddesi Panasonic Tv Tamiri