20 Şub

Cumhuriyet Caddesi Televizyon Tamir Servisi

Cumhuriyet Caddesi Lcd ve Led Tv Tamiri, Televizyon Tamircisi, Televizyoncu

0542 258 25 50

Cumhuriyet Caddesinde Lcd ve Led tv tamiri, televizyoncu, tv tamircisi ihtiyaçlarınızda,  Tv led değişimi, Tv anakart değişimi, besleme kartı, invertör kartlarının arızalarının onarımı konularında profesyonel hizmet almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Adana’nın merkez Cumhuriyet Caddesine de hizmet veren firmamıza haftanın 7 günü ulaşabilir servis talebinde bulunabilirsiniz.

Televizyonunuz, uydu anten sisteminiz veya güvenlik kamera sisteminiz bozulduysa bizi aramanız yeterli. Televizyonuz arızalanıp bizden servis talebinde bulunduğunuzda televizyonunuzu adresinizden teslim alıp servis atölyemizde arıza tespitini yaptıktan sonra size aynı gün geri dönüş yapıp fiyat bilgisi veriyoruz. Onarımı için sizden onay alırsak tv’nin tamirini yapıp mümkünse aynı gün içerisinde tüm testlerini yaparak adresinize gelerek kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Servisimizde onarımını yaptığımız tüm Tv’lere garanti veriyoruz. Garanti takibini kolaylaştırmak için tamirini yaptığımız Tv’lerin arka kapaklarına Garanti Takip Etiketi yapıştırıyoruz. Cumhuriyet Caddesi’da Led Tv Tamiri konusunda profesyonel hizmet almak artık çok daha kolay…

Cumhuriyet Caddesi Televizyon Tamir Servisi, Cumhuriyet Caddesi Uydu Servisi, Cumhuriyet Caddesi Güvenlik Kamera Servisi olarak sizlere aynı gün hizmet vermekteyiz.

Firmamız bünyesinde alabileceğiniz diğer hizmetlerimiz ise; Lcd ve Led tv tamiri, televizyon tamiri, uydu montajı, merkezi uydu sistemi kurulumu,  çanak anten, lnb, anten kablosu, tv duvar askı aparatı, 3’lü priz, tv ve uydu kumanda çeşitlerinin satışı ayrıca güvenlik kamera sistemlerinin satışı, arızaları ve kurulumu gibi konularda sizlere hizmet vermekteyiz.

0542 258 25 50

Tamirini yaptığımız Televizyon markaları; 

Cumhuriyet Caddesi LG Tv Tamiri

Cumhuriyet Caddesi Samsung Tv Tamiri

Cumhuriyet Caddesi Philips Tv Tamiri

Cumhuriyet Caddesi Vestel Tv Tamiri

Cumhuriyet Caddesi Regal Tv Tamiri

Cumhuriyet Caddesi Arçelik Tv Tamiri

Cumhuriyet Caddesi Beko Tv Tamiri

Cumhuriyet Caddesi Altus Tv Tamiri

Cumhuriyet Caddesi Grundig Tv Tamiri

Cumhuriyet Caddesi Seg Tv Tamiri

Cumhuriyet Caddesi Hi-Level Tv Tamiri

Cumhuriyet Caddesi Sunny Tv Tamiri

Cumhuriyet Caddesi Axen Tv Tamiri

Cumhuriyet Caddesi Woon Tv Tamiri

Cumhuriyet Caddesi Lifemax Tv Tamiri

Cumhuriyet Caddesi Skytech Tv Tamiri

Cumhuriyet Caddesi Techwood Tv Tamiri

Cumhuriyet Caddesi Finlux Tv Tamiri

Cumhuriyet Caddesi JVC Tv Tamiri

Cumhuriyet Caddesi Toshiba Tv Tamiri

Cumhuriyet Caddesi Panasonic Tv Tamiri