20 Şub

Yurt Mahallesi Televizyon Tamir Servisi

Yurt Mahallesi Lcd ve Led Tv Tamiri, Televizyon Tamircisi, Televizyoncu

0542 258 25 50

Yurt Mahallesi nde Lcd ve Led tv tamiri, televizyoncu, tv tamircisi ihtiyaçlarınızda,  Tv led değişimi, Tv anakart değişimi, besleme kartı, invertör kartlarının arızalarının onarımı konularında profesyonel hizmet almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Adana’nın merkez Yurt Mahallesi semtine de hizmet veren firmamıza haftanın 7 günü ulaşabilir servis talebinde bulunabilirsiniz.

Televizyonunuz, uydu anten sisteminiz veya güvenlik kamera sisteminiz bozulduysa bizi aramanız yeterli. Televizyonuz arızalanıp bizden servis talebinde bulunduğunuzda televizyonunuzu adresinizden teslim alıp servis atölyemizde arıza tespitini yaptıktan sonra size aynı gün geri dönüş yapıp fiyat bilgisi veriyoruz. Onarımı için sizden onay alırsak tv’nin tamirini yapıp mümkünse aynı gün içerisinde tüm testlerini yaparak adresinize gelerek kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Servisimizde onarımını yaptığımız tüm Tv’lere garanti veriyoruz. Garanti takibini kolaylaştırmak için tamirini yaptığımız Tv’lerin arka kapaklarına Garanti Takip Etiketi yapıştırıyoruz. Yurt Mahallesi’da Led Tv Tamiri konusunda profesyonel hizmet almak artık çok daha kolay…

Yurt Mahallesi Televizyon Tamir Servisi, Yurt Mahallesi Uydu Servisi, Yurt Mahallesi Güvenlik Kamera Servisi olarak sizlere aynı gün hizmet vermekteyiz.

Firmamız bünyesinde alabileceğiniz diğer hizmetlerimiz ise; Lcd ve Led tv tamiri, televizyon tamiri, uydu montajı, merkezi uydu sistemi kurulumu,  çanak anten, lnb, anten kablosu, tv duvar askı aparatı, 3’lü priz, tv ve uydu kumanda çeşitlerinin satışı ayrıca güvenlik kamera sistemlerinin satışı, arızaları ve kurulumu gibi konularda sizlere hizmet vermekteyiz.

0542 258 25 50

Tamirini yaptığımız Televizyon markaları; 

Yurt Mahallesi LG Tv Tamiri

Yurt Mahallesi Samsung Tv Tamiri

Yurt Mahallesi Philips Tv Tamiri

Yurt Mahallesi Vestel Tv Tamiri

Yurt Mahallesi Regal Tv Tamiri

Yurt Mahallesi Arçelik Tv Tamiri

Yurt Mahallesi Beko Tv Tamiri

Yurt Mahallesi Altus Tv Tamiri

Yurt Mahallesi Grundig Tv Tamiri

Yurt Mahallesi Seg Tv Tamiri

Yurt Mahallesi Hi-Level Tv Tamiri

Yurt Mahallesi Sunny Tv Tamiri

Yurt Mahallesi Axen Tv Tamiri

Yurt Mahallesi Woon Tv Tamiri

Yurt Mahallesi Lifemax Tv Tamiri

Yurt Mahallesi Skytech Tv Tamiri

Yurt Mahallesi Techwood Tv Tamiri

Yurt Mahallesi Finlux Tv Tamiri

Yurt Mahallesi JVC Tv Tamiri

Yurt Mahallesi Toshiba Tv Tamiri

Yurt Mahallesi Panasonic Tv Tamiri