20 Şub

Toros Mahallesi Televizyon Tamir Servisi

Toros Mahallesi Lcd ve Led Tv Tamiri, Televizyon Tamircisi, Televizyoncu

0542 258 25 50

Toros Mahallesi nde Lcd ve Led tv tamiri, televizyoncu, tv tamircisi ihtiyaçlarınızda,  Tv led değişimi, Tv anakart değişimi, besleme kartı, invertör kartlarının arızalarının onarımı konularında profesyonel hizmet almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Adana’nın merkez Toros Mahallesi semtine de hizmet veren firmamıza haftanın 7 günü ulaşabilir servis talebinde bulunabilirsiniz.

Televizyonunuz, uydu anten sisteminiz veya güvenlik kamera sisteminiz bozulduysa bizi aramanız yeterli. Televizyonuz arızalanıp bizden servis talebinde bulunduğunuzda televizyonunuzu adresinizden teslim alıp servis atölyemizde arıza tespitini yaptıktan sonra size aynı gün geri dönüş yapıp fiyat bilgisi veriyoruz. Onarımı için sizden onay alırsak tv’nin tamirini yapıp mümkünse aynı gün içerisinde tüm testlerini yaparak adresinize gelerek kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Servisimizde onarımını yaptığımız tüm Tv’lere garanti veriyoruz. Garanti takibini kolaylaştırmak için tamirini yaptığımız Tv’lerin arka kapaklarına Garanti Takip Etiketi yapıştırıyoruz. Toros Mahallesi’da Led Tv Tamiri konusunda profesyonel hizmet almak artık çok daha kolay…

Toros Mahallesi Televizyon Tamir Servisi, Toros Mahallesi Uydu Servisi, Toros Mahallesi Güvenlik Kamera Servisi olarak sizlere aynı gün hizmet vermekteyiz.

Firmamız bünyesinde alabileceğiniz diğer hizmetlerimiz ise; Lcd ve Led tv tamiri, televizyon tamiri, uydu montajı, merkezi uydu sistemi kurulumu,  çanak anten, lnb, anten kablosu, tv duvar askı aparatı, 3’lü priz, tv ve uydu kumanda çeşitlerinin satışı ayrıca güvenlik kamera sistemlerinin satışı, arızaları ve kurulumu gibi konularda sizlere hizmet vermekteyiz.

0542 258 25 50

Tamirini yaptığımız Televizyon markaları; 

Toros Mahallesi LG Tv Tamiri

Toros Mahallesi Samsung Tv Tamiri

Toros Mahallesi Philips Tv Tamiri

Toros Mahallesi Vestel Tv Tamiri

Toros Mahallesi Regal Tv Tamiri

Toros Mahallesi Arçelik Tv Tamiri

Toros Mahallesi Beko Tv Tamiri

Toros Mahallesi Altus Tv Tamiri

Toros Mahallesi Grundig Tv Tamiri

Toros Mahallesi Seg Tv Tamiri

Toros Mahallesi Hi-Level Tv Tamiri

Toros Mahallesi Sunny Tv Tamiri

Toros Mahallesi Axen Tv Tamiri

Toros Mahallesi Woon Tv Tamiri

Toros Mahallesi Lifemax Tv Tamiri

Toros Mahallesi Skytech Tv Tamiri

Toros Mahallesi Techwood Tv Tamiri

Toros Mahallesi Finlux Tv Tamiri

Toros Mahallesi JVC Tv Tamiri

Toros Mahallesi Toshiba Tv Tamiri

Toros Mahallesi Panasonic Tv Tamiri