20 Şub

80. Yıl Bulvarı Televizyon Tamir Servisi

80. Yıl Bulvarı Lcd ve Led Tv Tamiri, Televizyon Tamircisi, Televizyoncu

0542 258 25 50

80. Yıl Bulvarı’nda Lcd ve Led tv tamiri, televizyoncu, tv tamircisi ihtiyaçlarınızda,  Tv led değişimi, Tv anakart değişimi, besleme kartı, invertör kartlarının arızalarının onarımı konularında profesyonel hizmet almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Adana’nın merkez 80. Yıl Bulvarı semtine de hizmet veren firmamıza haftanın 7 günü ulaşabilir servis talebinde bulunabilirsiniz.

Televizyonunuz, uydu anten sisteminiz veya güvenlik kamera sisteminiz bozulduysa bizi aramanız yeterli. Televizyonuz arızalanıp bizden servis talebinde bulunduğunuzda televizyonunuzu adresinizden teslim alıp servis atölyemizde arıza tespitini yaptıktan sonra size aynı gün geri dönüş yapıp fiyat bilgisi veriyoruz. Onarımı için sizden onay alırsak tv’nin tamirini yapıp mümkünse aynı gün içerisinde tüm testlerini yaparak adresinize gelerek kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Servisimizde onarımını yaptığımız tüm Tv’lere garanti veriyoruz. Garanti takibini kolaylaştırmak için tamirini yaptığımız Tv’lerin arka kapaklarına Garanti Takip Etiketi yapıştırıyoruz. 80. Yıl Bulvarı’da Led Tv Tamiri konusunda profesyonel hizmet almak artık çok daha kolay…

80. Yıl Bulvarı Televizyon Tamir Servisi, 80. Yıl Bulvarı Uydu Servisi, 80. Yıl Bulvarı Güvenlik Kamera Servisi olarak sizlere aynı gün hizmet vermekteyiz.

Firmamız bünyesinde alabileceğiniz diğer hizmetlerimiz ise; Lcd ve Led tv tamiri, televizyon tamiri, uydu montajı, merkezi uydu sistemi kurulumu,  çanak anten, lnb, anten kablosu, tv duvar askı aparatı, 3’lü priz, tv ve uydu kumanda çeşitlerinin satışı ayrıca güvenlik kamera sistemlerinin satışı, arızaları ve kurulumu gibi konularda sizlere hizmet vermekteyiz.

0542 258 25 50

Tamirini yaptığımız Televizyon markaları; 

80. Yıl Bulvarı LG Tv Tamiri

80. Yıl Bulvarı Samsung Tv Tamiri

80. Yıl Bulvarı Philips Tv Tamiri

80. Yıl Bulvarı Vestel Tv Tamiri

80. Yıl Bulvarı Regal Tv Tamiri

80. Yıl Bulvarı Arçelik Tv Tamiri

80. Yıl Bulvarı Beko Tv Tamiri

80. Yıl Bulvarı Altus Tv Tamiri

80. Yıl Bulvarı Grundig Tv Tamiri

80. Yıl Bulvarı Seg Tv Tamiri

80. Yıl Bulvarı Hi-Level Tv Tamiri

80. Yıl Bulvarı Sunny Tv Tamiri

80. Yıl Bulvarı Axen Tv Tamiri

80. Yıl Bulvarı Woon Tv Tamiri

80. Yıl Bulvarı Lifemax Tv Tamiri

80. Yıl Bulvarı Skytech Tv Tamiri

80. Yıl Bulvarı Techwood Tv Tamiri

80. Yıl Bulvarı Finlux Tv Tamiri

80. Yıl Bulvarı JVC Tv Tamiri

80. Yıl Bulvarı Toshiba Tv Tamiri

80. Yıl Bulvarı Panasonic Tv Tamiri