20 Şub

İsmet Atlı Bulvarı Televizyon Tamir Servisi

İsmet Atlı Bulvarı Lcd ve Led Tv Tamiri, Televizyon Tamircisi, Televizyoncu

0542 258 25 50

İsmet Atlı Bulvarı’nda Lcd ve Led tv tamiri, televizyoncu, tv tamircisi ihtiyaçlarınızda,  Tv led değişimi, Tv anakart değişimi, besleme kartı, invertör kartlarının arızalarının onarımı konularında profesyonel hizmet almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Adana’nın merkez İsmet Atlı Bulvarı semtine de hizmet veren firmamıza haftanın 7 günü ulaşabilir servis talebinde bulunabilirsiniz.

Televizyonunuz, uydu anten sisteminiz veya güvenlik kamera sisteminiz bozulduysa bizi aramanız yeterli. Televizyonuz arızalanıp bizden servis talebinde bulunduğunuzda televizyonunuzu adresinizden teslim alıp servis atölyemizde arıza tespitini yaptıktan sonra size aynı gün geri dönüş yapıp fiyat bilgisi veriyoruz. Onarımı için sizden onay alırsak tv’nin tamirini yapıp mümkünse aynı gün içerisinde tüm testlerini yaparak adresinize gelerek kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Servisimizde onarımını yaptığımız tüm Tv’lere garanti veriyoruz. Garanti takibini kolaylaştırmak için tamirini yaptığımız Tv’lerin arka kapaklarına Garanti Takip Etiketi yapıştırıyoruz. İsmet Atlı Bulvarı’da Led Tv Tamiri konusunda profesyonel hizmet almak artık çok daha kolay…

İsmet Atlı Bulvarı Televizyon Tamir Servisi, İsmet Atlı Bulvarı Uydu Servisi, İsmet Atlı Bulvarı Güvenlik Kamera Servisi olarak sizlere aynı gün hizmet vermekteyiz.

Firmamız bünyesinde alabileceğiniz diğer hizmetlerimiz ise; Lcd ve Led tv tamiri, televizyon tamiri, uydu montajı, merkezi uydu sistemi kurulumu,  çanak anten, lnb, anten kablosu, tv duvar askı aparatı, 3’lü priz, tv ve uydu kumanda çeşitlerinin satışı ayrıca güvenlik kamera sistemlerinin satışı, arızaları ve kurulumu gibi konularda sizlere hizmet vermekteyiz.

0542 258 25 50

Tamirini yaptığımız Televizyon markaları; 

İsmet Atlı Bulvarı LG Tv Tamiri

İsmet Atlı Bulvarı Samsung Tv Tamiri

İsmet Atlı Bulvarı Philips Tv Tamiri

İsmet Atlı Bulvarı Vestel Tv Tamiri

İsmet Atlı Bulvarı Regal Tv Tamiri

İsmet Atlı Bulvarı Arçelik Tv Tamiri

İsmet Atlı Bulvarı Beko Tv Tamiri

İsmet Atlı Bulvarı Altus Tv Tamiri

İsmet Atlı Bulvarı Grundig Tv Tamiri

İsmet Atlı Bulvarı Seg Tv Tamiri

İsmet Atlı Bulvarı Hi-Level Tv Tamiri

İsmet Atlı Bulvarı Sunny Tv Tamiri

İsmet Atlı Bulvarı Axen Tv Tamiri

İsmet Atlı Bulvarı Woon Tv Tamiri

İsmet Atlı Bulvarı Lifemax Tv Tamiri

İsmet Atlı Bulvarı Skytech Tv Tamiri

İsmet Atlı Bulvarı Techwood Tv Tamiri

İsmet Atlı Bulvarı Finlux Tv Tamiri

İsmet Atlı Bulvarı JVC Tv Tamiri

İsmet Atlı Bulvarı Toshiba Tv Tamiri

İsmet Atlı Bulvarı Panasonic Tv Tamiri