20 Şub

Yavuzlar Mahallesi Televizyon Tamir Servisi

Yavuzlar Mahallesi Lcd ve Led Tv Tamiri, Televizyon Tamircisi, Televizyoncu

0542 258 25 50

Yavuzlar Mahallesin de Lcd ve Led tv tamiri, televizyoncu, tv tamircisi ihtiyaçlarınızda,  Tv led değişimi, Tv anakart değişimi, besleme kartı, invertör kartlarının arızalarının onarımı konularında profesyonel hizmet almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Adana’nın merkez Yavuzlar Mahallesi semtine de hizmet veren firmamıza haftanın 7 günü ulaşabilir servis talebinde bulunabilirsiniz.

Televizyonunuz, uydu anten sisteminiz veya güvenlik kamera sisteminiz bozulduysa bizi aramanız yeterli. Televizyonuz arızalanıp bizden servis talebinde bulunduğunuzda televizyonunuzu adresinizden teslim alıp servis atölyemizde arıza tespitini yaptıktan sonra size aynı gün geri dönüş yapıp fiyat bilgisi veriyoruz. Onarımı için sizden onay alırsak tv’nin tamirini yapıp mümkünse aynı gün içerisinde tüm testlerini yaparak adresinize gelerek kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Servisimizde onarımını yaptığımız tüm Tv’lere garanti veriyoruz. Garanti takibini kolaylaştırmak için tamirini yaptığımız Tv’lerin arka kapaklarına Garanti Takip Etiketi yapıştırıyoruz. Yavuzlar Mahallesi’da Led Tv Tamiri konusunda profesyonel hizmet almak artık çok daha kolay…

Yavuzlar Mahallesi Televizyon Tamir Servisi, Yavuzlar Mahallesi Uydu Servisi, Yavuzlar Mahallesi Güvenlik Kamera Servisi olarak sizlere aynı gün hizmet vermekteyiz.

Firmamız bünyesinde alabileceğiniz diğer hizmetlerimiz ise; Lcd ve Led tv tamiri, televizyon tamiri, uydu montajı, merkezi uydu sistemi kurulumu,  çanak anten, lnb, anten kablosu, tv duvar askı aparatı, 3’lü priz, tv ve uydu kumanda çeşitlerinin satışı ayrıca güvenlik kamera sistemlerinin satışı, arızaları ve kurulumu gibi konularda sizlere hizmet vermekteyiz.

0542 258 25 50

Tamirini yaptığımız Televizyon markaları; 

Yavuzlar Mahallesi LG Tv Tamiri

Yavuzlar Mahallesi Samsung Tv Tamiri

Yavuzlar Mahallesi Philips Tv Tamiri

Yavuzlar Mahallesi Vestel Tv Tamiri

Yavuzlar Mahallesi Regal Tv Tamiri

Yavuzlar Mahallesi Arçelik Tv Tamiri

Yavuzlar Mahallesi Beko Tv Tamiri

Yavuzlar Mahallesi Altus Tv Tamiri

Yavuzlar Mahallesi Grundig Tv Tamiri

Yavuzlar Mahallesi Seg Tv Tamiri

Yavuzlar Mahallesi Hi-Level Tv Tamiri

Yavuzlar Mahallesi Sunny Tv Tamiri

Yavuzlar Mahallesi Axen Tv Tamiri

Yavuzlar Mahallesi Woon Tv Tamiri

Yavuzlar Mahallesi Lifemax Tv Tamiri

Yavuzlar Mahallesi Skytech Tv Tamiri

Yavuzlar Mahallesi Techwood Tv Tamiri

Yavuzlar Mahallesi Finlux Tv Tamiri

Yavuzlar Mahallesi JVC Tv Tamiri

Yavuzlar Mahallesi Toshiba Tv Tamiri

Yavuzlar Mahallesi Panasonic Tv Tamiri