20 Şub

Adnan Kahveci Bulvarı Televizyon Tamir Servisi

Adnan Kahveci Bulvarı Lcd ve Led Tv Tamiri, Televizyon Tamircisi, Televizyoncu

0542 258 25 50

Adnan Kahveci Bulvarı’nda Lcd ve Led tv tamiri, televizyoncu, tv tamircisi ihtiyaçlarınızda,  Tv led değişimi, Tv anakart değişimi, besleme kartı, invertör kartlarının arızalarının onarımı konularında profesyonel hizmet almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Adana’nın merkez Adnan Kahveci Bulvarı semtine de hizmet veren firmamıza haftanın 7 günü ulaşabilir servis talebinde bulunabilirsiniz.

Televizyonunuz, uydu anten sisteminiz veya güvenlik kamera sisteminiz bozulduysa bizi aramanız yeterli. Televizyonuz arızalanıp bizden servis talebinde bulunduğunuzda televizyonunuzu adresinizden teslim alıp servis atölyemizde arıza tespitini yaptıktan sonra size aynı gün geri dönüş yapıp fiyat bilgisi veriyoruz. Onarımı için sizden onay alırsak tv’nin tamirini yapıp mümkünse aynı gün içerisinde tüm testlerini yaparak adresinize gelerek kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Servisimizde onarımını yaptığımız tüm Tv’lere garanti veriyoruz. Garanti takibini kolaylaştırmak için tamirini yaptığımız Tv’lerin arka kapaklarına Garanti Takip Etiketi yapıştırıyoruz. Adnan Kahveci Bulvarı’da Led Tv Tamiri konusunda profesyonel hizmet almak artık çok daha kolay…

Adnan Kahveci Bulvarı Televizyon Tamir Servisi, Adnan Kahveci Bulvarı Uydu Servisi, Adnan Kahveci Bulvarı Güvenlik Kamera Servisi olarak sizlere aynı gün hizmet vermekteyiz.

Firmamız bünyesinde alabileceğiniz diğer hizmetlerimiz ise; Lcd ve Led tv tamiri, televizyon tamiri, uydu montajı, merkezi uydu sistemi kurulumu,  çanak anten, lnb, anten kablosu, tv duvar askı aparatı, 3’lü priz, tv ve uydu kumanda çeşitlerinin satışı ayrıca güvenlik kamera sistemlerinin satışı, arızaları ve kurulumu gibi konularda sizlere hizmet vermekteyiz.

0542 258 25 50

Tamirini yaptığımız Televizyon markaları; 

Adnan Kahveci Bulvarı LG Tv Tamiri

Adnan Kahveci Bulvarı Samsung Tv Tamiri

Adnan Kahveci Bulvarı Philips Tv Tamiri

Adnan Kahveci Bulvarı Vestel Tv Tamiri

Adnan Kahveci Bulvarı Regal Tv Tamiri

Adnan Kahveci Bulvarı Arçelik Tv Tamiri

Adnan Kahveci Bulvarı Beko Tv Tamiri

Adnan Kahveci Bulvarı Altus Tv Tamiri

Adnan Kahveci Bulvarı Grundig Tv Tamiri

Adnan Kahveci Bulvarı Seg Tv Tamiri

Adnan Kahveci Bulvarı Hi-Level Tv Tamiri

Adnan Kahveci Bulvarı Sunny Tv Tamiri

Adnan Kahveci Bulvarı Axen Tv Tamiri

Adnan Kahveci Bulvarı Woon Tv Tamiri

Adnan Kahveci Bulvarı Lifemax Tv Tamiri

Adnan Kahveci Bulvarı Skytech Tv Tamiri

Adnan Kahveci Bulvarı Techwood Tv Tamiri

Adnan Kahveci Bulvarı Finlux Tv Tamiri

Adnan Kahveci Bulvarı JVC Tv Tamiri

Adnan Kahveci Bulvarı Toshiba Tv Tamiri

Adnan Kahveci Bulvarı Panasonic Tv Tamiri