20 Şub

Ahmet Sapmaz Bulvarı Televizyon Tamir Servisi

Ahmet Sapmaz Bulvarı Lcd ve Led Tv Tamiri, Televizyon Tamircisi, Televizyoncu

0542 258 25 50

Ahmet Sapmaz Bulvarı’nda Lcd ve Led tv tamiri, televizyoncu, tv tamircisi ihtiyaçlarınızda,  Tv led değişimi, Tv anakart değişimi, besleme kartı, invertör kartlarının arızalarının onarımı konularında profesyonel hizmet almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Adana’nın merkez Ahmet Sapmaz Bulvarı semtine de hizmet veren firmamıza haftanın 7 günü ulaşabilir servis talebinde bulunabilirsiniz.

Televizyonunuz, uydu anten sisteminiz veya güvenlik kamera sisteminiz bozulduysa bizi aramanız yeterli. Televizyonuz arızalanıp bizden servis talebinde bulunduğunuzda televizyonunuzu adresinizden teslim alıp servis atölyemizde arıza tespitini yaptıktan sonra size aynı gün geri dönüş yapıp fiyat bilgisi veriyoruz. Onarımı için sizden onay alırsak tv’nin tamirini yapıp mümkünse aynı gün içerisinde tüm testlerini yaparak adresinize gelerek kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Servisimizde onarımını yaptığımız tüm Tv’lere garanti veriyoruz. Garanti takibini kolaylaştırmak için tamirini yaptığımız Tv’lerin arka kapaklarına Garanti Takip Etiketi yapıştırıyoruz. Ahmet Sapmaz Bulvarı’da Led Tv Tamiri konusunda profesyonel hizmet almak artık çok daha kolay…

Ahmet Sapmaz Bulvarı Televizyon Tamir Servisi, Ahmet Sapmaz Bulvarı Uydu Servisi, Ahmet Sapmaz Bulvarı Güvenlik Kamera Servisi olarak sizlere aynı gün hizmet vermekteyiz.

Firmamız bünyesinde alabileceğiniz diğer hizmetlerimiz ise; Lcd ve Led tv tamiri, televizyon tamiri, uydu montajı, merkezi uydu sistemi kurulumu,  çanak anten, lnb, anten kablosu, tv duvar askı aparatı, 3’lü priz, tv ve uydu kumanda çeşitlerinin satışı ayrıca güvenlik kamera sistemlerinin satışı, arızaları ve kurulumu gibi konularda sizlere hizmet vermekteyiz.

0542 258 25 50

Tamirini yaptığımız Televizyon markaları; 

Ahmet Sapmaz Bulvarı LG Tv Tamiri

Ahmet Sapmaz Bulvarı Samsung Tv Tamiri

Ahmet Sapmaz Bulvarı Philips Tv Tamiri

Ahmet Sapmaz Bulvarı Vestel Tv Tamiri

Ahmet Sapmaz Bulvarı Regal Tv Tamiri

Ahmet Sapmaz Bulvarı Arçelik Tv Tamiri

Ahmet Sapmaz Bulvarı Beko Tv Tamiri

Ahmet Sapmaz Bulvarı Altus Tv Tamiri

Ahmet Sapmaz Bulvarı Grundig Tv Tamiri

Ahmet Sapmaz Bulvarı Seg Tv Tamiri

Ahmet Sapmaz Bulvarı Hi-Level Tv Tamiri

Ahmet Sapmaz Bulvarı Sunny Tv Tamiri

Ahmet Sapmaz Bulvarı Axen Tv Tamiri

Ahmet Sapmaz Bulvarı Woon Tv Tamiri

Ahmet Sapmaz Bulvarı Lifemax Tv Tamiri

Ahmet Sapmaz Bulvarı Skytech Tv Tamiri

Ahmet Sapmaz Bulvarı Techwood Tv Tamiri

Ahmet Sapmaz Bulvarı Finlux Tv Tamiri

Ahmet Sapmaz Bulvarı JVC Tv Tamiri

Ahmet Sapmaz Bulvarı Toshiba Tv Tamiri

Ahmet Sapmaz Bulvarı Panasonic Tv Tamiri