20 Şub

Damar Arıkoğlu Bulvarı Televizyon Tamir Servisi

Damar Arıkoğlu Bulvarı Lcd ve Led Tv Tamiri, Televizyon Tamircisi, Televizyoncu

0542 258 25 50

Damar Arıkoğlu Bulvarı’nda Lcd ve Led tv tamiri, televizyoncu, tv tamircisi ihtiyaçlarınızda,  Tv led değişimi, Tv anakart değişimi, besleme kartı, invertör kartlarının arızalarının onarımı konularında profesyonel hizmet almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Adana’nın merkez Damar Arıkoğlu Bulvarı semtine de hizmet veren firmamıza haftanın 7 günü ulaşabilir servis talebinde bulunabilirsiniz.

Televizyonunuz, uydu anten sisteminiz veya güvenlik kamera sisteminiz bozulduysa bizi aramanız yeterli. Televizyonuz arızalanıp bizden servis talebinde bulunduğunuzda televizyonunuzu adresinizden teslim alıp servis atölyemizde arıza tespitini yaptıktan sonra size aynı gün geri dönüş yapıp fiyat bilgisi veriyoruz. Onarımı için sizden onay alırsak tv’nin tamirini yapıp mümkünse aynı gün içerisinde tüm testlerini yaparak adresinize gelerek kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Servisimizde onarımını yaptığımız tüm Tv’lere garanti veriyoruz. Garanti takibini kolaylaştırmak için tamirini yaptığımız Tv’lerin arka kapaklarına Garanti Takip Etiketi yapıştırıyoruz. Damar Arıkoğlu Bulvarı’da Led Tv Tamiri konusunda profesyonel hizmet almak artık çok daha kolay…

Damar Arıkoğlu Bulvarı Televizyon Tamir Servisi, Damar Arıkoğlu Bulvarı Uydu Servisi, Damar Arıkoğlu Bulvarı Güvenlik Kamera Servisi olarak sizlere aynı gün hizmet vermekteyiz.

Firmamız bünyesinde alabileceğiniz diğer hizmetlerimiz ise; Lcd ve Led tv tamiri, televizyon tamiri, uydu montajı, merkezi uydu sistemi kurulumu,  çanak anten, lnb, anten kablosu, tv duvar askı aparatı, 3’lü priz, tv ve uydu kumanda çeşitlerinin satışı ayrıca güvenlik kamera sistemlerinin satışı, arızaları ve kurulumu gibi konularda sizlere hizmet vermekteyiz.

0542 258 25 50

Tamirini yaptığımız Televizyon markaları; 

Damar Arıkoğlu Bulvarı LG Tv Tamiri

Damar Arıkoğlu Bulvarı Samsung Tv Tamiri

Damar Arıkoğlu Bulvarı Philips Tv Tamiri

Damar Arıkoğlu Bulvarı Vestel Tv Tamiri

Damar Arıkoğlu Bulvarı Regal Tv Tamiri

Damar Arıkoğlu Bulvarı Arçelik Tv Tamiri

Damar Arıkoğlu Bulvarı Beko Tv Tamiri

Damar Arıkoğlu Bulvarı Altus Tv Tamiri

Damar Arıkoğlu Bulvarı Grundig Tv Tamiri

Damar Arıkoğlu Bulvarı Seg Tv Tamiri

Damar Arıkoğlu Bulvarı Hi-Level Tv Tamiri

Damar Arıkoğlu Bulvarı Sunny Tv Tamiri

Damar Arıkoğlu Bulvarı Axen Tv Tamiri

Damar Arıkoğlu Bulvarı Woon Tv Tamiri

Damar Arıkoğlu Bulvarı Lifemax Tv Tamiri

Damar Arıkoğlu Bulvarı Skytech Tv Tamiri

Damar Arıkoğlu Bulvarı Techwood Tv Tamiri

Damar Arıkoğlu Bulvarı Finlux Tv Tamiri

Damar Arıkoğlu Bulvarı JVC Tv Tamiri

Damar Arıkoğlu Bulvarı Toshiba Tv Tamiri

Damar Arıkoğlu Bulvarı Panasonic Tv Tamiri