20 Şub

Fazlı Meto Bulvarı Televizyon Tamir Servisi

Fazlı Meto Bulvarı Lcd ve Led Tv Tamiri, Televizyon Tamircisi, Televizyoncu

0542 258 25 50

Fazlı Meto Bulvarı’nda Lcd ve Led tv tamiri, televizyoncu, tv tamircisi ihtiyaçlarınızda,  Tv led değişimi, Tv anakart değişimi, besleme kartı, invertör kartlarının arızalarının onarımı konularında profesyonel hizmet almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Adana’nın merkez Fazlı Meto Bulvarı semtine de hizmet veren firmamıza haftanın 7 günü ulaşabilir servis talebinde bulunabilirsiniz.

Televizyonunuz, uydu anten sisteminiz veya güvenlik kamera sisteminiz bozulduysa bizi aramanız yeterli. Televizyonuz arızalanıp bizden servis talebinde bulunduğunuzda televizyonunuzu adresinizden teslim alıp servis atölyemizde arıza tespitini yaptıktan sonra size aynı gün geri dönüş yapıp fiyat bilgisi veriyoruz. Onarımı için sizden onay alırsak tv’nin tamirini yapıp mümkünse aynı gün içerisinde tüm testlerini yaparak adresinize gelerek kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Servisimizde onarımını yaptığımız tüm Tv’lere garanti veriyoruz. Garanti takibini kolaylaştırmak için tamirini yaptığımız Tv’lerin arka kapaklarına Garanti Takip Etiketi yapıştırıyoruz. Fazlı Meto Bulvarı’da Led Tv Tamiri konusunda profesyonel hizmet almak artık çok daha kolay…

Fazlı Meto Bulvarı Televizyon Tamir Servisi, Fazlı Meto Bulvarı Uydu Servisi, Fazlı Meto Bulvarı Güvenlik Kamera Servisi olarak sizlere aynı gün hizmet vermekteyiz.

Firmamız bünyesinde alabileceğiniz diğer hizmetlerimiz ise; Lcd ve Led tv tamiri, televizyon tamiri, uydu montajı, merkezi uydu sistemi kurulumu,  çanak anten, lnb, anten kablosu, tv duvar askı aparatı, 3’lü priz, tv ve uydu kumanda çeşitlerinin satışı ayrıca güvenlik kamera sistemlerinin satışı, arızaları ve kurulumu gibi konularda sizlere hizmet vermekteyiz.

0542 258 25 50

Tamirini yaptığımız Televizyon markaları; 

Fazlı Meto Bulvarı LG Tv Tamiri

Fazlı Meto Bulvarı Samsung Tv Tamiri

Fazlı Meto Bulvarı Philips Tv Tamiri

Fazlı Meto Bulvarı Vestel Tv Tamiri

Fazlı Meto Bulvarı Regal Tv Tamiri

Fazlı Meto Bulvarı Arçelik Tv Tamiri

Fazlı Meto Bulvarı Beko Tv Tamiri

Fazlı Meto Bulvarı Altus Tv Tamiri

Fazlı Meto Bulvarı Grundig Tv Tamiri

Fazlı Meto Bulvarı Seg Tv Tamiri

Fazlı Meto Bulvarı Hi-Level Tv Tamiri

Fazlı Meto Bulvarı Sunny Tv Tamiri

Fazlı Meto Bulvarı Axen Tv Tamiri

Fazlı Meto Bulvarı Woon Tv Tamiri

Fazlı Meto Bulvarı Lifemax Tv Tamiri

Fazlı Meto Bulvarı Skytech Tv Tamiri

Fazlı Meto Bulvarı Techwood Tv Tamiri

Fazlı Meto Bulvarı Finlux Tv Tamiri

Fazlı Meto Bulvarı JVC Tv Tamiri

Fazlı Meto Bulvarı Toshiba Tv Tamiri

Fazlı Meto Bulvarı Panasonic Tv Tamiri