19 Şub

Alparslan Türkeş Bulvarı Televizyon Tamir Servisi

Alparslan Türkeş Bulvarı Lcd ve Led Tv Tamiri, Televizyon Tamircisi, Televizyoncu

0542 258 25 50

Alparslan Türkeş Bulvarı’nda Lcd ve Led tv tamiri, televizyoncu, tv tamircisi ihtiyaçlarınızda,  Tv led değişimi, Tv anakart değişimi, besleme kartı, invertör kartlarının arızalarının onarımı konularında profesyonel hizmet almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Adana’nın merkez Alparslan Türkeş Bulvarı semtine de hizmet veren firmamıza haftanın 7 günü ulaşabilir servis talebinde bulunabilirsiniz.

Televizyonunuz, uydu anten sisteminiz veya güvenlik kamera sisteminiz bozulduysa bizi aramanız yeterli. Televizyonuz arızalanıp bizden servis talebinde bulunduğunuzda televizyonunuzu adresinizden teslim alıp servis atölyemizde arıza tespitini yaptıktan sonra size aynı gün geri dönüş yapıp fiyat bilgisi veriyoruz. Onarımı için sizden onay alırsak tv’nin tamirini yapıp mümkünse aynı gün içerisinde tüm testlerini yaparak adresinize gelerek kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Servisimizde onarımını yaptığımız tüm Tv’lere garanti veriyoruz. Garanti takibini kolaylaştırmak için tamirini yaptığımız Tv’lerin arka kapaklarına Garanti Takip Etiketi yapıştırıyoruz. Alparslan Türkeş Bulvarı’da Led Tv Tamiri konusunda profesyonel hizmet almak artık çok daha kolay…

Alparslan Türkeş Bulvarı Televizyon Tamir Servisi, Alparslan Türkeş Bulvarı Uydu Servisi, Alparslan Türkeş Bulvarı Güvenlik Kamera Servisi olarak sizlere aynı gün hizmet vermekteyiz.

Firmamız bünyesinde alabileceğiniz diğer hizmetlerimiz ise; Lcd ve Led tv tamiri, televizyon tamiri, uydu montajı, merkezi uydu sistemi kurulumu,  çanak anten, lnb, anten kablosu, tv duvar askı aparatı, 3’lü priz, tv ve uydu kumanda çeşitlerinin satışı ayrıca güvenlik kamera sistemlerinin satışı, arızaları ve kurulumu gibi konularda sizlere hizmet vermekteyiz.

0542 258 25 50

Tamirini yaptığımız Televizyon markaları; 

Alparslan Türkeş Bulvarı LG Tv Tamiri

Alparslan Türkeş Bulvarı Samsung Tv Tamiri

Alparslan Türkeş Bulvarı Philips Tv Tamiri

Alparslan Türkeş Bulvarı Vestel Tv Tamiri

Alparslan Türkeş Bulvarı Regal Tv Tamiri

Alparslan Türkeş Bulvarı Arçelik Tv Tamiri

Alparslan Türkeş Bulvarı Beko Tv Tamiri

Alparslan Türkeş Bulvarı Altus Tv Tamiri

Alparslan Türkeş Bulvarı Grundig Tv Tamiri

Alparslan Türkeş Bulvarı Seg Tv Tamiri

Alparslan Türkeş Bulvarı Hi-Level Tv Tamiri

Alparslan Türkeş Bulvarı Sunny Tv Tamiri

Alparslan Türkeş Bulvarı Axen Tv Tamiri

Alparslan Türkeş Bulvarı Woon Tv Tamiri

Alparslan Türkeş Bulvarı Lifemax Tv Tamiri

Alparslan Türkeş Bulvarı Skytech Tv Tamiri

Alparslan Türkeş Bulvarı Techwood Tv Tamiri

Alparslan Türkeş Bulvarı Finlux Tv Tamiri

Alparslan Türkeş Bulvarı JVC Tv Tamiri

Alparslan Türkeş Bulvarı Toshiba Tv Tamiri

Alparslan Türkeş Bulvarı Panasonic Tv Tamiri