19 Şub

Kenan Evren Bulvarı Televizyon Tamir Servisi

Kenan Evren Bulvarı Lcd ve Led Tv Tamiri, Televizyon Tamircisi, Televizyoncu

0542 258 25 50

Kenan Evren Bulvarı’nda Lcd ve Led tv tamiri, televizyoncu, tv tamircisi ihtiyaçlarınızda,  Tv led değişimi, Tv anakart değişimi, besleme kartı, invertör kartlarının arızalarının onarımı konularında profesyonel hizmet almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Adana’nın merkez Kenan Evren Bulvarı semtine de hizmet veren firmamıza haftanın 7 günü ulaşabilir servis talebinde bulunabilirsiniz.

Televizyonunuz, uydu anten sisteminiz veya güvenlik kamera sisteminiz bozulduysa bizi aramanız yeterli. Televizyonuz arızalanıp bizden servis talebinde bulunduğunuzda televizyonunuzu adresinizden teslim alıp servis atölyemizde arıza tespitini yaptıktan sonra size aynı gün geri dönüş yapıp fiyat bilgisi veriyoruz. Onarımı için sizden onay alırsak tv’nin tamirini yapıp mümkünse aynı gün içerisinde tüm testlerini yaparak adresinize gelerek kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Servisimizde onarımını yaptığımız tüm Tv’lere garanti veriyoruz. Garanti takibini kolaylaştırmak için tamirini yaptığımız Tv’lerin arka kapaklarına Garanti Takip Etiketi yapıştırıyoruz. Kenan Evren Bulvarı’da Led Tv Tamiri konusunda profesyonel hizmet almak artık çok daha kolay…

Kenan Evren Bulvarı Televizyon Tamir Servisi, Kenan Evren Bulvarı Uydu Servisi, Kenan Evren Bulvarı Güvenlik Kamera Servisi olarak sizlere aynı gün hizmet vermekteyiz.

Firmamız bünyesinde alabileceğiniz diğer hizmetlerimiz ise; Lcd ve Led tv tamiri, televizyon tamiri, uydu montajı, merkezi uydu sistemi kurulumu,  çanak anten, lnb, anten kablosu, tv duvar askı aparatı, 3’lü priz, tv ve uydu kumanda çeşitlerinin satışı ayrıca güvenlik kamera sistemlerinin satışı, arızaları ve kurulumu gibi konularda sizlere hizmet vermekteyiz.

0542 258 25 50

Tamirini yaptığımız Televizyon markaları; 

Kenan Evren Bulvarı LG Tv Tamiri

Kenan Evren Bulvarı Samsung Tv Tamiri

Kenan Evren Bulvarı Philips Tv Tamiri

Kenan Evren Bulvarı Vestel Tv Tamiri

Kenan Evren Bulvarı Regal Tv Tamiri

Kenan Evren Bulvarı Arçelik Tv Tamiri

Kenan Evren Bulvarı Beko Tv Tamiri

Kenan Evren Bulvarı Altus Tv Tamiri

Kenan Evren Bulvarı Grundig Tv Tamiri

Kenan Evren Bulvarı Seg Tv Tamiri

Kenan Evren Bulvarı Hi-Level Tv Tamiri

Kenan Evren Bulvarı Sunny Tv Tamiri

Kenan Evren Bulvarı Axen Tv Tamiri

Kenan Evren Bulvarı Woon Tv Tamiri

Kenan Evren Bulvarı Lifemax Tv Tamiri

Kenan Evren Bulvarı Skytech Tv Tamiri

Kenan Evren Bulvarı Techwood Tv Tamiri

Kenan Evren Bulvarı Finlux Tv Tamiri

Kenan Evren Bulvarı JVC Tv Tamiri

Kenan Evren Bulvarı Toshiba Tv Tamiri

Kenan Evren Bulvarı Panasonic Tv Tamiri