19 Şub

Barış Manço Bulvarı Televizyon Tamir Servisi

Barış Manço Bulvarı Lcd ve Led Tv Tamiri, Televizyon Tamircisi, Televizyoncu

0542 258 25 50

Barış Manço Bulvarı’nda Lcd ve Led tv tamiri, televizyoncu, tv tamircisi ihtiyaçlarınızda,  Tv led değişimi, Tv anakart değişimi, besleme kartı, invertör kartlarının arızalarının onarımı konularında profesyonel hizmet almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Adana’nın merkez Barış Manço Bulvarı semtine de hizmet veren firmamıza haftanın 7 günü ulaşabilir servis talebinde bulunabilirsiniz.

Televizyonunuz, uydu anten sisteminiz veya güvenlik kamera sisteminiz bozulduysa bizi aramanız yeterli. Televizyonuz arızalanıp bizden servis talebinde bulunduğunuzda televizyonunuzu adresinizden teslim alıp servis atölyemizde arıza tespitini yaptıktan sonra size aynı gün geri dönüş yapıp fiyat bilgisi veriyoruz. Onarımı için sizden onay alırsak tv’nin tamirini yapıp mümkünse aynı gün içerisinde tüm testlerini yaparak adresinize gelerek kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Servisimizde onarımını yaptığımız tüm Tv’lere garanti veriyoruz. Garanti takibini kolaylaştırmak için tamirini yaptığımız Tv’lerin arka kapaklarına Garanti Takip Etiketi yapıştırıyoruz. Barış Manço Bulvarı’da Led Tv Tamiri konusunda profesyonel hizmet almak artık çok daha kolay…

Barış Manço Bulvarı Televizyon Tamir Servisi, Barış Manço Bulvarı Uydu Servisi, Barış Manço Bulvarı Güvenlik Kamera Servisi olarak sizlere aynı gün hizmet vermekteyiz.

Firmamız bünyesinde alabileceğiniz diğer hizmetlerimiz ise; Lcd ve Led tv tamiri, televizyon tamiri, uydu montajı, merkezi uydu sistemi kurulumu,  çanak anten, lnb, anten kablosu, tv duvar askı aparatı, 3’lü priz, tv ve uydu kumanda çeşitlerinin satışı ayrıca güvenlik kamera sistemlerinin satışı, arızaları ve kurulumu gibi konularda sizlere hizmet vermekteyiz.

0542 258 25 50

Tamirini yaptığımız Televizyon markaları; 

Barış Manço Bulvarı LG Tv Tamiri

Barış Manço Bulvarı Samsung Tv Tamiri

Barış Manço Bulvarı Philips Tv Tamiri

Barış Manço Bulvarı Vestel Tv Tamiri

Barış Manço Bulvarı Regal Tv Tamiri

Barış Manço Bulvarı Arçelik Tv Tamiri

Barış Manço Bulvarı Beko Tv Tamiri

Barış Manço Bulvarı Altus Tv Tamiri

Barış Manço Bulvarı Grundig Tv Tamiri

Barış Manço Bulvarı Seg Tv Tamiri

Barış Manço Bulvarı Hi-Level Tv Tamiri

Barış Manço Bulvarı Sunny Tv Tamiri

Barış Manço Bulvarı Axen Tv Tamiri

Barış Manço Bulvarı Woon Tv Tamiri

Barış Manço Bulvarı Lifemax Tv Tamiri

Barış Manço Bulvarı Skytech Tv Tamiri

Barış Manço Bulvarı Techwood Tv Tamiri

Barış Manço Bulvarı Finlux Tv Tamiri

Barış Manço Bulvarı JVC Tv Tamiri

Barış Manço Bulvarı Toshiba Tv Tamiri

Barış Manço Bulvarı Panasonic Tv Tamiri