20 Şub

Atatürk Caddesi Televizyon Tamir Servisi

Atatürk Caddesi Lcd ve Led Tv Tamiri, Televizyon Tamircisi, Televizyoncu

0542 258 25 50

Atatürk Caddesinde Lcd ve Led tv tamiri, televizyoncu, tv tamircisi ihtiyaçlarınızda,  Tv led değişimi, Tv anakart değişimi, besleme kartı, invertör kartlarının arızalarının onarımı konularında profesyonel hizmet almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Adana’nın merkez Atatürk Caddesine de hizmet veren firmamıza haftanın 7 günü ulaşabilir servis talebinde bulunabilirsiniz.

Televizyonunuz, uydu anten sisteminiz veya güvenlik kamera sisteminiz bozulduysa bizi aramanız yeterli. Televizyonuz arızalanıp bizden servis talebinde bulunduğunuzda televizyonunuzu adresinizden teslim alıp servis atölyemizde arıza tespitini yaptıktan sonra size aynı gün geri dönüş yapıp fiyat bilgisi veriyoruz. Onarımı için sizden onay alırsak tv’nin tamirini yapıp mümkünse aynı gün içerisinde tüm testlerini yaparak adresinize gelerek kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Servisimizde onarımını yaptığımız tüm Tv’lere garanti veriyoruz. Garanti takibini kolaylaştırmak için tamirini yaptığımız Tv’lerin arka kapaklarına Garanti Takip Etiketi yapıştırıyoruz. Atatürk Caddesi’da Led Tv Tamiri konusunda profesyonel hizmet almak artık çok daha kolay…

Atatürk Caddesi Televizyon Tamir Servisi, Atatürk Caddesi Uydu Servisi, Atatürk Caddesi Güvenlik Kamera Servisi olarak sizlere aynı gün hizmet vermekteyiz.

Firmamız bünyesinde alabileceğiniz diğer hizmetlerimiz ise; Lcd ve Led tv tamiri, televizyon tamiri, uydu montajı, merkezi uydu sistemi kurulumu,  çanak anten, lnb, anten kablosu, tv duvar askı aparatı, 3’lü priz, tv ve uydu kumanda çeşitlerinin satışı ayrıca güvenlik kamera sistemlerinin satışı, arızaları ve kurulumu gibi konularda sizlere hizmet vermekteyiz.

0542 258 25 50

Tamirini yaptığımız Televizyon markaları; 

Atatürk Caddesi LG Tv Tamiri

Atatürk Caddesi Samsung Tv Tamiri

Atatürk Caddesi Philips Tv Tamiri

Atatürk Caddesi Vestel Tv Tamiri

Atatürk Caddesi Regal Tv Tamiri

Atatürk Caddesi Arçelik Tv Tamiri

Atatürk Caddesi Beko Tv Tamiri

Atatürk Caddesi Altus Tv Tamiri

Atatürk Caddesi Grundig Tv Tamiri

Atatürk Caddesi Seg Tv Tamiri

Atatürk Caddesi Hi-Level Tv Tamiri

Atatürk Caddesi Sunny Tv Tamiri

Atatürk Caddesi Axen Tv Tamiri

Atatürk Caddesi Woon Tv Tamiri

Atatürk Caddesi Lifemax Tv Tamiri

Atatürk Caddesi Skytech Tv Tamiri

Atatürk Caddesi Techwood Tv Tamiri

Atatürk Caddesi Finlux Tv Tamiri

Atatürk Caddesi JVC Tv Tamiri

Atatürk Caddesi Toshiba Tv Tamiri

Atatürk Caddesi Panasonic Tv Tamiri