20 Şub

Kıyıboyu Caddesi Televizyon Tamir Servisi

Kıyıboyu Caddesi Lcd ve Led Tv Tamiri, Televizyon Tamircisi, Televizyoncu

0542 258 25 50

Kıyıboyu Caddesinde Lcd ve Led tv tamiri, televizyoncu, tv tamircisi ihtiyaçlarınızda,  Tv led değişimi, Tv anakart değişimi, besleme kartı, invertör kartlarının arızalarının onarımı konularında profesyonel hizmet almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Adana’nın merkez Kıyıboyu Caddesine de hizmet veren firmamıza haftanın 7 günü ulaşabilir servis talebinde bulunabilirsiniz.

Televizyonunuz, uydu anten sisteminiz veya güvenlik kamera sisteminiz bozulduysa bizi aramanız yeterli. Televizyonuz arızalanıp bizden servis talebinde bulunduğunuzda televizyonunuzu adresinizden teslim alıp servis atölyemizde arıza tespitini yaptıktan sonra size aynı gün geri dönüş yapıp fiyat bilgisi veriyoruz. Onarımı için sizden onay alırsak tv’nin tamirini yapıp mümkünse aynı gün içerisinde tüm testlerini yaparak adresinize gelerek kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Servisimizde onarımını yaptığımız tüm Tv’lere garanti veriyoruz. Garanti takibini kolaylaştırmak için tamirini yaptığımız Tv’lerin arka kapaklarına Garanti Takip Etiketi yapıştırıyoruz. Kıyıboyu Caddesi’da Led Tv Tamiri konusunda profesyonel hizmet almak artık çok daha kolay…

Kıyıboyu Caddesi Televizyon Tamir Servisi, Kıyıboyu Caddesi Uydu Servisi, Kıyıboyu Caddesi Güvenlik Kamera Servisi olarak sizlere aynı gün hizmet vermekteyiz.

Firmamız bünyesinde alabileceğiniz diğer hizmetlerimiz ise; Lcd ve Led tv tamiri, televizyon tamiri, uydu montajı, merkezi uydu sistemi kurulumu,  çanak anten, lnb, anten kablosu, tv duvar askı aparatı, 3’lü priz, tv ve uydu kumanda çeşitlerinin satışı ayrıca güvenlik kamera sistemlerinin satışı, arızaları ve kurulumu gibi konularda sizlere hizmet vermekteyiz.

0542 258 25 50

Tamirini yaptığımız Televizyon markaları; 

Kıyıboyu Caddesi LG Tv Tamiri

Kıyıboyu Caddesi Samsung Tv Tamiri

Kıyıboyu Caddesi Philips Tv Tamiri

Kıyıboyu Caddesi Vestel Tv Tamiri

Kıyıboyu Caddesi Regal Tv Tamiri

Kıyıboyu Caddesi Arçelik Tv Tamiri

Kıyıboyu Caddesi Beko Tv Tamiri

Kıyıboyu Caddesi Altus Tv Tamiri

Kıyıboyu Caddesi Grundig Tv Tamiri

Kıyıboyu Caddesi Seg Tv Tamiri

Kıyıboyu Caddesi Hi-Level Tv Tamiri

Kıyıboyu Caddesi Sunny Tv Tamiri

Kıyıboyu Caddesi Axen Tv Tamiri

Kıyıboyu Caddesi Woon Tv Tamiri

Kıyıboyu Caddesi Lifemax Tv Tamiri

Kıyıboyu Caddesi Skytech Tv Tamiri

Kıyıboyu Caddesi Techwood Tv Tamiri

Kıyıboyu Caddesi Finlux Tv Tamiri

Kıyıboyu Caddesi JVC Tv Tamiri

Kıyıboyu Caddesi Toshiba Tv Tamiri

Kıyıboyu Caddesi Panasonic Tv Tamiri