20 Şub

Stadyum Caddesi Televizyon Tamir Servisi

Stadyum Caddesi Lcd ve Led Tv Tamiri, Televizyon Tamircisi, Televizyoncu

0542 258 25 50

Stadyum Caddesinde Lcd ve Led tv tamiri, televizyoncu, tv tamircisi ihtiyaçlarınızda,  Tv led değişimi, Tv anakart değişimi, besleme kartı, invertör kartlarının arızalarının onarımı konularında profesyonel hizmet almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Adana’nın merkez Stadyum Caddesine de hizmet veren firmamıza haftanın 7 günü ulaşabilir servis talebinde bulunabilirsiniz.

Televizyonunuz, uydu anten sisteminiz veya güvenlik kamera sisteminiz bozulduysa bizi aramanız yeterli. Televizyonuz arızalanıp bizden servis talebinde bulunduğunuzda televizyonunuzu adresinizden teslim alıp servis atölyemizde arıza tespitini yaptıktan sonra size aynı gün geri dönüş yapıp fiyat bilgisi veriyoruz. Onarımı için sizden onay alırsak tv’nin tamirini yapıp mümkünse aynı gün içerisinde tüm testlerini yaparak adresinize gelerek kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Servisimizde onarımını yaptığımız tüm Tv’lere garanti veriyoruz. Garanti takibini kolaylaştırmak için tamirini yaptığımız Tv’lerin arka kapaklarına Garanti Takip Etiketi yapıştırıyoruz. Stadyum Caddesi’da Led Tv Tamiri konusunda profesyonel hizmet almak artık çok daha kolay…

Stadyum Caddesi Televizyon Tamir Servisi, Stadyum Caddesi Uydu Servisi, Stadyum Caddesi Güvenlik Kamera Servisi olarak sizlere aynı gün hizmet vermekteyiz.

Firmamız bünyesinde alabileceğiniz diğer hizmetlerimiz ise; Lcd ve Led tv tamiri, televizyon tamiri, uydu montajı, merkezi uydu sistemi kurulumu,  çanak anten, lnb, anten kablosu, tv duvar askı aparatı, 3’lü priz, tv ve uydu kumanda çeşitlerinin satışı ayrıca güvenlik kamera sistemlerinin satışı, arızaları ve kurulumu gibi konularda sizlere hizmet vermekteyiz.

0542 258 25 50

Tamirini yaptığımız Televizyon markaları; 

Stadyum Caddesi LG Tv Tamiri

Stadyum Caddesi Samsung Tv Tamiri

Stadyum Caddesi Philips Tv Tamiri

Stadyum Caddesi Vestel Tv Tamiri

Stadyum Caddesi Regal Tv Tamiri

Stadyum Caddesi Arçelik Tv Tamiri

Stadyum Caddesi Beko Tv Tamiri

Stadyum Caddesi Altus Tv Tamiri

Stadyum Caddesi Grundig Tv Tamiri

Stadyum Caddesi Seg Tv Tamiri

Stadyum Caddesi Hi-Level Tv Tamiri

Stadyum Caddesi Sunny Tv Tamiri

Stadyum Caddesi Axen Tv Tamiri

Stadyum Caddesi Woon Tv Tamiri

Stadyum Caddesi Lifemax Tv Tamiri

Stadyum Caddesi Skytech Tv Tamiri

Stadyum Caddesi Techwood Tv Tamiri

Stadyum Caddesi Finlux Tv Tamiri

Stadyum Caddesi JVC Tv Tamiri

Stadyum Caddesi Toshiba Tv Tamiri

Stadyum Caddesi Panasonic Tv Tamiri