19 Şub

Barajyolu Televizyon Tamir Servisi

Barajyolu Lcd ve Led Tv Tamiri, Televizyon Tamircisi, Televizyoncu

0542 258 25 50

Barajyolu’nda Lcd ve Led tv tamiri, televizyoncu, tv tamircisi ihtiyaçlarınızda,  Tv led değişimi, Tv anakart değişimi, besleme kartı, invertör kartlarının arızalarının onarımı konularında profesyonel hizmet almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Adana’nın merkez  Barajyolu caddesine de hizmet veren firmamıza haftanın 7 günü ulaşabilir servis talebinde bulunabilirsiniz.

Televizyonunuz, uydu anten sisteminiz veya güvenlik kamera sisteminiz bozulduysa bizi aramanız yeterli. Televizyonuz arızalanıp bizden servis talebinde bulunduğunuzda televizyonunuzu adresinizden teslim alıp servis atölyemizde arıza tespitini yaptıktan sonra size aynı gün geri dönüş yapıp fiyat bilgisi veriyoruz. Onarımı için sizden onay alırsak tv’nin tamirini yapıp mümkünse aynı gün içerisinde tüm testlerini yaparak adresinize gelerek kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Servisimizde onarımını yaptığımız tüm Tv’lere garanti veriyoruz. Garanti takibini kolaylaştırmak için tamirini yaptığımız Tv’lerin arka kapaklarına Garanti Takip Etiketi yapıştırıyoruz. Barajyolu’da Led Tv Tamiri konusunda profesyonel hizmet almak artık çok daha kolay…

Barajyolu Televizyon Tamir Servisi, Barajyolu Uydu Servisi, Barajyolu Güvenlik Kamera Servisi olarak sizlere aynı gün hizmet vermekteyiz.

Firmamız bünyesinde alabileceğiniz diğer hizmetlerimiz ise; Lcd ve Led tv tamiri, televizyon tamiri, uydu montajı, merkezi uydu sistemi kurulumu,  çanak anten, lnb, anten kablosu, tv duvar askı aparatı, 3’lü priz, tv ve uydu kumanda çeşitlerinin satışı ayrıca güvenlik kamera sistemlerinin satışı, arızaları ve kurulumu gibi konularda sizlere hizmet vermekteyiz.

0542 258 25 50

Tamirini yaptığımız Televizyon markaları; 

Barajyolu LG Tv Tamiri

Barajyolu Samsung Tv Tamiri

Barajyolu Philips Tv Tamiri

Barajyolu Vestel Tv Tamiri

Barajyolu Regal Tv Tamiri

Barajyolu Arçelik Tv Tamiri

Barajyolu Beko Tv Tamiri

Barajyolu Altus Tv Tamiri

Barajyolu Grundig Tv Tamiri

Barajyolu Seg Tv Tamiri

Barajyolu Hi-Level Tv Tamiri

Barajyolu Sunny Tv Tamiri

Barajyolu Axen Tv Tamiri

Barajyolu Woon Tv Tamiri

Barajyolu Lifemax Tv Tamiri

Barajyolu Skytech Tv Tamiri

Barajyolu Techwood Tv Tamiri

Barajyolu Finlux Tv Tamiri

Barajyolu JVC Tv Tamiri

Barajyolu Toshiba Tv Tamiri

Barajyolu Panasonic Tv Tamiri