19 Şub

Türkmenbaşı Bulvarı Televizyon Tamir Servisi

Türkmenbaşı Bulvarı Lcd ve Led Tv Tamiri, Televizyon Tamircisi, Televizyoncu

0542 258 25 50

Türkmenbaşı Bulvarı’nda Lcd ve Led tv tamiri, televizyoncu, tv tamircisi ihtiyaçlarınızda,  Tv led değişimi, Tv anakart değişimi, besleme kartı, invertör kartlarının arızalarının onarımı konularında profesyonel hizmet almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Adana’nın merkez Türkmenbaşı Bulvarı semtine de hizmet veren firmamıza haftanın 7 günü ulaşabilir servis talebinde bulunabilirsiniz.

Televizyonunuz, uydu anten sisteminiz veya güvenlik kamera sisteminiz bozulduysa bizi aramanız yeterli. Televizyonuz arızalanıp bizden servis talebinde bulunduğunuzda televizyonunuzu adresinizden teslim alıp servis atölyemizde arıza tespitini yaptıktan sonra size aynı gün geri dönüş yapıp fiyat bilgisi veriyoruz. Onarımı için sizden onay alırsak tv’nin tamirini yapıp mümkünse aynı gün içerisinde tüm testlerini yaparak adresinize gelerek kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Servisimizde onarımını yaptığımız tüm Tv’lere garanti veriyoruz. Garanti takibini kolaylaştırmak için tamirini yaptığımız Tv’lerin arka kapaklarına Garanti Takip Etiketi yapıştırıyoruz. Türkmenbaşı Bulvarı’da Led Tv Tamiri konusunda profesyonel hizmet almak artık çok daha kolay…

Türkmenbaşı Bulvarı Televizyon Tamir Servisi, Türkmenbaşı Bulvarı Uydu Servisi, Türkmenbaşı Bulvarı Güvenlik Kamera Servisi olarak sizlere aynı gün hizmet vermekteyiz.

Firmamız bünyesinde alabileceğiniz diğer hizmetlerimiz ise; Lcd ve Led tv tamiri, televizyon tamiri, uydu montajı, merkezi uydu sistemi kurulumu,  çanak anten, lnb, anten kablosu, tv duvar askı aparatı, 3’lü priz, tv ve uydu kumanda çeşitlerinin satışı ayrıca güvenlik kamera sistemlerinin satışı, arızaları ve kurulumu gibi konularda sizlere hizmet vermekteyiz.

0542 258 25 50

Tamirini yaptığımız Televizyon markaları; 

Türkmenbaşı Bulvarı LG Tv Tamiri

Türkmenbaşı Bulvarı Samsung Tv Tamiri

Türkmenbaşı Bulvarı Philips Tv Tamiri

Türkmenbaşı Bulvarı Vestel Tv Tamiri

Türkmenbaşı Bulvarı Regal Tv Tamiri

Türkmenbaşı Bulvarı Arçelik Tv Tamiri

Türkmenbaşı Bulvarı Beko Tv Tamiri

Türkmenbaşı Bulvarı Altus Tv Tamiri

Türkmenbaşı Bulvarı Grundig Tv Tamiri

Türkmenbaşı Bulvarı Seg Tv Tamiri

Türkmenbaşı Bulvarı Hi-Level Tv Tamiri

Türkmenbaşı Bulvarı Sunny Tv Tamiri

Türkmenbaşı Bulvarı Axen Tv Tamiri

Türkmenbaşı Bulvarı Woon Tv Tamiri

Türkmenbaşı Bulvarı Lifemax Tv Tamiri

Türkmenbaşı Bulvarı Skytech Tv Tamiri

Türkmenbaşı Bulvarı Techwood Tv Tamiri

Türkmenbaşı Bulvarı Finlux Tv Tamiri

Türkmenbaşı Bulvarı JVC Tv Tamiri

Türkmenbaşı Bulvarı Toshiba Tv Tamiri

Türkmenbaşı Bulvarı Panasonic Tv Tamiri