19 Şub

Mavi Bulvar Televizyon Tamir Servisi

Mavi Bulvar Lcd ve Led Tv Tamiri, Televizyon Tamircisi, Televizyoncu

0542 258 25 50

Mavi Bulvar’da Lcd ve Led tv tamiri, televizyoncu, tv tamircisi ihtiyaçlarınızda,  Tv led değişimi, Tv anakart değişimi, besleme kartı, invertör kartlarının arızalarının onarımı konularında profesyonel hizmet almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Adana’nın merkez  Mavi Bulvar semtine de hizmet veren firmamıza haftanın 7 günü ulaşabilir servis talebinde bulunabilirsiniz.

Televizyonunuz, uydu anten sisteminiz veya güvenlik kamera sisteminiz bozulduysa bizi aramanız yeterli. Televizyonuz arızalanıp bizden servis talebinde bulunduğunuzda televizyonunuzu adresinizden teslim alıp servis atölyemizde arıza tespitini yaptıktan sonra size aynı gün geri dönüş yapıp fiyat bilgisi veriyoruz. Onarımı için sizden onay alırsak tv’nin tamirini yapıp mümkünse aynı gün içerisinde tüm testlerini yaparak adresinize gelerek kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Servisimizde onarımını yaptığımız tüm Tv’lere garanti veriyoruz. Garanti takibini kolaylaştırmak için tamirini yaptığımız Tv’lerin arka kapaklarına Garanti Takip Etiketi yapıştırıyoruz. Mavi Bulvar’da Led Tv Tamiri konusunda profesyonel hizmet almak artık çok daha kolay…

Mavi Bulvar Televizyon Tamir Servisi, Mavi Bulvar Uydu Servisi, Mavi Bulvar Güvenlik Kamera Servisi olarak sizlere aynı gün hizmet vermekteyiz.

Firmamız bünyesinde alabileceğiniz diğer hizmetlerimiz ise; Lcd ve Led tv tamiri, televizyon tamiri, uydu montajı, merkezi uydu sistemi kurulumu,  çanak anten, lnb, anten kablosu, tv duvar askı aparatı, 3’lü priz, tv ve uydu kumanda çeşitlerinin satışı ayrıca güvenlik kamera sistemlerinin satışı, arızaları ve kurulumu gibi konularda sizlere hizmet vermekteyiz.

0542 258 25 50

Tamirini yaptığımız Televizyon markaları; 

Mavi Bulvar LG Tv Tamiri

Mavi Bulvar Samsung Tv Tamiri

Mavi Bulvar Philips Tv Tamiri

Mavi Bulvar Vestel Tv Tamiri

Mavi Bulvar Regal Tv Tamiri

Mavi Bulvar Arçelik Tv Tamiri

Mavi Bulvar Beko Tv Tamiri

Mavi Bulvar Altus Tv Tamiri

Mavi Bulvar Grundig Tv Tamiri

Mavi Bulvar Seg Tv Tamiri

Mavi Bulvar Hi-Level Tv Tamiri

Mavi Bulvar Sunny Tv Tamiri

Mavi Bulvar Axen Tv Tamiri

Mavi Bulvar Woon Tv Tamiri

Mavi Bulvar Lifemax Tv Tamiri

Mavi Bulvar Skytech Tv Tamiri

Mavi Bulvar Techwood Tv Tamiri

Mavi Bulvar Finlux Tv Tamiri

Mavi Bulvar JVC Tv Tamiri

Mavi Bulvar Toshiba Tv Tamiri

Mavi Bulvar Panasonic Tv Tamiri