20 Şub

Bülent Ecevit Bulvarı Televizyon Tamir Servisi

Bülent Ecevit Bulvarı Lcd ve Led Tv Tamiri, Televizyon Tamircisi, Televizyoncu

0542 258 25 50

Bülent Ecevit Bulvarı’nda Lcd ve Led tv tamiri, televizyoncu, tv tamircisi ihtiyaçlarınızda,  Tv led değişimi, Tv anakart değişimi, besleme kartı, invertör kartlarının arızalarının onarımı konularında profesyonel hizmet almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Adana’nın merkez Bülent Ecevit Bulvarı semtine de hizmet veren firmamıza haftanın 7 günü ulaşabilir servis talebinde bulunabilirsiniz.

Televizyonunuz, uydu anten sisteminiz veya güvenlik kamera sisteminiz bozulduysa bizi aramanız yeterli. Televizyonuz arızalanıp bizden servis talebinde bulunduğunuzda televizyonunuzu adresinizden teslim alıp servis atölyemizde arıza tespitini yaptıktan sonra size aynı gün geri dönüş yapıp fiyat bilgisi veriyoruz. Onarımı için sizden onay alırsak tv’nin tamirini yapıp mümkünse aynı gün içerisinde tüm testlerini yaparak adresinize gelerek kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Servisimizde onarımını yaptığımız tüm Tv’lere garanti veriyoruz. Garanti takibini kolaylaştırmak için tamirini yaptığımız Tv’lerin arka kapaklarına Garanti Takip Etiketi yapıştırıyoruz. Bülent Ecevit Bulvarı’da Led Tv Tamiri konusunda profesyonel hizmet almak artık çok daha kolay…

Bülent Ecevit Bulvarı Televizyon Tamir Servisi, Bülent Ecevit Bulvarı Uydu Servisi, Bülent Ecevit Bulvarı Güvenlik Kamera Servisi olarak sizlere aynı gün hizmet vermekteyiz.

Firmamız bünyesinde alabileceğiniz diğer hizmetlerimiz ise; Lcd ve Led tv tamiri, televizyon tamiri, uydu montajı, merkezi uydu sistemi kurulumu,  çanak anten, lnb, anten kablosu, tv duvar askı aparatı, 3’lü priz, tv ve uydu kumanda çeşitlerinin satışı ayrıca güvenlik kamera sistemlerinin satışı, arızaları ve kurulumu gibi konularda sizlere hizmet vermekteyiz.

0542 258 25 50

Tamirini yaptığımız Televizyon markaları; 

Bülent Ecevit Bulvarı LG Tv Tamiri

Bülent Ecevit Bulvarı Samsung Tv Tamiri

Bülent Ecevit Bulvarı Philips Tv Tamiri

Bülent Ecevit Bulvarı Vestel Tv Tamiri

Bülent Ecevit Bulvarı Regal Tv Tamiri

Bülent Ecevit Bulvarı Arçelik Tv Tamiri

Bülent Ecevit Bulvarı Beko Tv Tamiri

Bülent Ecevit Bulvarı Altus Tv Tamiri

Bülent Ecevit Bulvarı Grundig Tv Tamiri

Bülent Ecevit Bulvarı Seg Tv Tamiri

Bülent Ecevit Bulvarı Hi-Level Tv Tamiri

Bülent Ecevit Bulvarı Sunny Tv Tamiri

Bülent Ecevit Bulvarı Axen Tv Tamiri

Bülent Ecevit Bulvarı Woon Tv Tamiri

Bülent Ecevit Bulvarı Lifemax Tv Tamiri

Bülent Ecevit Bulvarı Skytech Tv Tamiri

Bülent Ecevit Bulvarı Techwood Tv Tamiri

Bülent Ecevit Bulvarı Finlux Tv Tamiri

Bülent Ecevit Bulvarı JVC Tv Tamiri

Bülent Ecevit Bulvarı Toshiba Tv Tamiri

Bülent Ecevit Bulvarı Panasonic Tv Tamiri