20 Şub

Hilmi Kürklü Bulvarı Televizyon Tamir Servisi

Hilmi Kürklü Bulvarı Lcd ve Led Tv Tamiri, Televizyon Tamircisi, Televizyoncu

0542 258 25 50

Hilmi Kürklü Bulvarı’nda Lcd ve Led tv tamiri, televizyoncu, tv tamircisi ihtiyaçlarınızda,  Tv led değişimi, Tv anakart değişimi, besleme kartı, invertör kartlarının arızalarının onarımı konularında profesyonel hizmet almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Adana’nın merkez Hilmi Kürklü Bulvarı semtine de hizmet veren firmamıza haftanın 7 günü ulaşabilir servis talebinde bulunabilirsiniz.

Televizyonunuz, uydu anten sisteminiz veya güvenlik kamera sisteminiz bozulduysa bizi aramanız yeterli. Televizyonuz arızalanıp bizden servis talebinde bulunduğunuzda televizyonunuzu adresinizden teslim alıp servis atölyemizde arıza tespitini yaptıktan sonra size aynı gün geri dönüş yapıp fiyat bilgisi veriyoruz. Onarımı için sizden onay alırsak tv’nin tamirini yapıp mümkünse aynı gün içerisinde tüm testlerini yaparak adresinize gelerek kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Servisimizde onarımını yaptığımız tüm Tv’lere garanti veriyoruz. Garanti takibini kolaylaştırmak için tamirini yaptığımız Tv’lerin arka kapaklarına Garanti Takip Etiketi yapıştırıyoruz. Hilmi Kürklü Bulvarı’da Led Tv Tamiri konusunda profesyonel hizmet almak artık çok daha kolay…

Hilmi Kürklü Bulvarı Televizyon Tamir Servisi, Hilmi Kürklü Bulvarı Uydu Servisi, Hilmi Kürklü Bulvarı Güvenlik Kamera Servisi olarak sizlere aynı gün hizmet vermekteyiz.

Firmamız bünyesinde alabileceğiniz diğer hizmetlerimiz ise; Lcd ve Led tv tamiri, televizyon tamiri, uydu montajı, merkezi uydu sistemi kurulumu,  çanak anten, lnb, anten kablosu, tv duvar askı aparatı, 3’lü priz, tv ve uydu kumanda çeşitlerinin satışı ayrıca güvenlik kamera sistemlerinin satışı, arızaları ve kurulumu gibi konularda sizlere hizmet vermekteyiz.

0542 258 25 50

Tamirini yaptığımız Televizyon markaları; 

Hilmi Kürklü Bulvarı LG Tv Tamiri

Hilmi Kürklü Bulvarı Samsung Tv Tamiri

Hilmi Kürklü Bulvarı Philips Tv Tamiri

Hilmi Kürklü Bulvarı Vestel Tv Tamiri

Hilmi Kürklü Bulvarı Regal Tv Tamiri

Hilmi Kürklü Bulvarı Arçelik Tv Tamiri

Hilmi Kürklü Bulvarı Beko Tv Tamiri

Hilmi Kürklü Bulvarı Altus Tv Tamiri

Hilmi Kürklü Bulvarı Grundig Tv Tamiri

Hilmi Kürklü Bulvarı Seg Tv Tamiri

Hilmi Kürklü Bulvarı Hi-Level Tv Tamiri

Hilmi Kürklü Bulvarı Sunny Tv Tamiri

Hilmi Kürklü Bulvarı Axen Tv Tamiri

Hilmi Kürklü Bulvarı Woon Tv Tamiri

Hilmi Kürklü Bulvarı Lifemax Tv Tamiri

Hilmi Kürklü Bulvarı Skytech Tv Tamiri

Hilmi Kürklü Bulvarı Techwood Tv Tamiri

Hilmi Kürklü Bulvarı Finlux Tv Tamiri

Hilmi Kürklü Bulvarı JVC Tv Tamiri

Hilmi Kürklü Bulvarı Toshiba Tv Tamiri

Hilmi Kürklü Bulvarı Panasonic Tv Tamiri