20 Şub

Zahit Akdağ Bulvarı Televizyon Tamir Servisi

Zahit Akdağ Bulvarı Lcd ve Led Tv Tamiri, Televizyon Tamircisi, Televizyoncu

0542 258 25 50

Zahit Akdağ Bulvarı’nda Lcd ve Led tv tamiri, televizyoncu, tv tamircisi ihtiyaçlarınızda,  Tv led değişimi, Tv anakart değişimi, besleme kartı, invertör kartlarının arızalarının onarımı konularında profesyonel hizmet almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Adana’nın merkez Zahit Akdağ Bulvarı semtine de hizmet veren firmamıza haftanın 7 günü ulaşabilir servis talebinde bulunabilirsiniz.

Televizyonunuz, uydu anten sisteminiz veya güvenlik kamera sisteminiz bozulduysa bizi aramanız yeterli. Televizyonuz arızalanıp bizden servis talebinde bulunduğunuzda televizyonunuzu adresinizden teslim alıp servis atölyemizde arıza tespitini yaptıktan sonra size aynı gün geri dönüş yapıp fiyat bilgisi veriyoruz. Onarımı için sizden onay alırsak tv’nin tamirini yapıp mümkünse aynı gün içerisinde tüm testlerini yaparak adresinize gelerek kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Servisimizde onarımını yaptığımız tüm Tv’lere garanti veriyoruz. Garanti takibini kolaylaştırmak için tamirini yaptığımız Tv’lerin arka kapaklarına Garanti Takip Etiketi yapıştırıyoruz. Zahit Akdağ Bulvarı’da Led Tv Tamiri konusunda profesyonel hizmet almak artık çok daha kolay…

Zahit Akdağ Bulvarı Televizyon Tamir Servisi, Zahit Akdağ Bulvarı Uydu Servisi, Zahit Akdağ Bulvarı Güvenlik Kamera Servisi olarak sizlere aynı gün hizmet vermekteyiz.

Firmamız bünyesinde alabileceğiniz diğer hizmetlerimiz ise; Lcd ve Led tv tamiri, televizyon tamiri, uydu montajı, merkezi uydu sistemi kurulumu,  çanak anten, lnb, anten kablosu, tv duvar askı aparatı, 3’lü priz, tv ve uydu kumanda çeşitlerinin satışı ayrıca güvenlik kamera sistemlerinin satışı, arızaları ve kurulumu gibi konularda sizlere hizmet vermekteyiz.

0542 258 25 50

Tamirini yaptığımız Televizyon markaları; 

Zahit Akdağ Bulvarı LG Tv Tamiri

Zahit Akdağ Bulvarı Samsung Tv Tamiri

Zahit Akdağ Bulvarı Philips Tv Tamiri

Zahit Akdağ Bulvarı Vestel Tv Tamiri

Zahit Akdağ Bulvarı Regal Tv Tamiri

Zahit Akdağ Bulvarı Arçelik Tv Tamiri

Zahit Akdağ Bulvarı Beko Tv Tamiri

Zahit Akdağ Bulvarı Altus Tv Tamiri

Zahit Akdağ Bulvarı Grundig Tv Tamiri

Zahit Akdağ Bulvarı Seg Tv Tamiri

Zahit Akdağ Bulvarı Hi-Level Tv Tamiri

Zahit Akdağ Bulvarı Sunny Tv Tamiri

Zahit Akdağ Bulvarı Axen Tv Tamiri

Zahit Akdağ Bulvarı Woon Tv Tamiri

Zahit Akdağ Bulvarı Lifemax Tv Tamiri

Zahit Akdağ Bulvarı Skytech Tv Tamiri

Zahit Akdağ Bulvarı Techwood Tv Tamiri

Zahit Akdağ Bulvarı Finlux Tv Tamiri

Zahit Akdağ Bulvarı JVC Tv Tamiri

Zahit Akdağ Bulvarı Toshiba Tv Tamiri

Zahit Akdağ Bulvarı Panasonic Tv Tamiri