20 Şub

Döşeme Mahallesi Televizyon Tamir Servisi

Döşeme Mahallesi Lcd ve Led Tv Tamiri, Televizyon Tamircisi, Televizyoncu

0542 258 25 50

Döşeme Mahallesi nde Lcd ve Led tv tamiri, televizyoncu, tv tamircisi ihtiyaçlarınızda,  Tv led değişimi, Tv anakart değişimi, besleme kartı, invertör kartlarının arızalarının onarımı konularında profesyonel hizmet almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Adana’nın merkez Döşeme Mahallesi semtine de hizmet veren firmamıza haftanın 7 günü ulaşabilir servis talebinde bulunabilirsiniz.

Televizyonunuz, uydu anten sisteminiz veya güvenlik kamera sisteminiz bozulduysa bizi aramanız yeterli. Televizyonuz arızalanıp bizden servis talebinde bulunduğunuzda televizyonunuzu adresinizden teslim alıp servis atölyemizde arıza tespitini yaptıktan sonra size aynı gün geri dönüş yapıp fiyat bilgisi veriyoruz. Onarımı için sizden onay alırsak tv’nin tamirini yapıp mümkünse aynı gün içerisinde tüm testlerini yaparak adresinize gelerek kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Servisimizde onarımını yaptığımız tüm Tv’lere garanti veriyoruz. Garanti takibini kolaylaştırmak için tamirini yaptığımız Tv’lerin arka kapaklarına Garanti Takip Etiketi yapıştırıyoruz. Döşeme Mahallesi’da Led Tv Tamiri konusunda profesyonel hizmet almak artık çok daha kolay…

Döşeme Mahallesi Televizyon Tamir Servisi, Döşeme Mahallesi Uydu Servisi, Döşeme Mahallesi Güvenlik Kamera Servisi olarak sizlere aynı gün hizmet vermekteyiz.

Firmamız bünyesinde alabileceğiniz diğer hizmetlerimiz ise; Lcd ve Led tv tamiri, televizyon tamiri, uydu montajı, merkezi uydu sistemi kurulumu,  çanak anten, lnb, anten kablosu, tv duvar askı aparatı, 3’lü priz, tv ve uydu kumanda çeşitlerinin satışı ayrıca güvenlik kamera sistemlerinin satışı, arızaları ve kurulumu gibi konularda sizlere hizmet vermekteyiz.

0542 258 25 50

Tamirini yaptığımız Televizyon markaları; 

Döşeme Mahallesi LG Tv Tamiri

Döşeme Mahallesi Samsung Tv Tamiri

Döşeme Mahallesi Philips Tv Tamiri

Döşeme Mahallesi Vestel Tv Tamiri

Döşeme Mahallesi Regal Tv Tamiri

Döşeme Mahallesi Arçelik Tv Tamiri

Döşeme Mahallesi Beko Tv Tamiri

Döşeme Mahallesi Altus Tv Tamiri

Döşeme Mahallesi Grundig Tv Tamiri

Döşeme Mahallesi Seg Tv Tamiri

Döşeme Mahallesi Hi-Level Tv Tamiri

Döşeme Mahallesi Sunny Tv Tamiri

Döşeme Mahallesi Axen Tv Tamiri

Döşeme Mahallesi Woon Tv Tamiri

Döşeme Mahallesi Lifemax Tv Tamiri

Döşeme Mahallesi Skytech Tv Tamiri

Döşeme Mahallesi Techwood Tv Tamiri

Döşeme Mahallesi Finlux Tv Tamiri

Döşeme Mahallesi JVC Tv Tamiri

Döşeme Mahallesi Toshiba Tv Tamiri

Döşeme Mahallesi Panasonic Tv Tamiri