19 Şub

Seyhan Televizyon Tamir Servisi

Seyhan Lcd ve Led Tv Tamiri, Televizyon Tamircisi, Televizyoncu

0542 258 25 50

Seyhan’da Lcd ve Led tv tamiri, televizyoncu, tv tamircisi ihtiyaçlarınızda,  Tv led değişimi, Tv anakart değişimi, besleme kartı, invertör kartlarının arızalarının onarımı konularında profesyonel hizmet almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Adana’nın merkez  Seyhan ilçesine hizmet veren firmamıza haftanın 7 günü ulaşabilir servis talebinde bulunabilirsiniz.

Televizyonunuz, uydu anten sisteminiz veya güvenlik kamera sisteminiz bozulduysa bizi aramanız yeterli. Televizyonuz arızalanıp bizden servis talebinde bulunduğunuzda televizyonunuzu adresinizden teslim alıp servis atölyemizde arıza tespitini yaptıktan sonra size aynı gün geri dönüş yapıp fiyat bilgisi veriyoruz. Onarımı için sizden onay alırsak tv’nin tamirini yapıp mümkünse aynı gün içerisinde tüm testlerini yaparak adresinize gelerek kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Servisimizde onarımını yaptığımız tüm Tv’lere garanti veriyoruz. Garanti takibini kolaylaştırmak için tamirini yaptığımız Tv’lerin arka kapaklarına Garanti Takip Etiketi yapıştırıyoruz. Seyhan’da Led Tv Tamiri konusunda profesyonel hizmet almak artık çok daha kolay…

Seyhan Televizyon Tamir Servisi, Seyhan Uydu Servisi, Seyhan Güvenlik Kamera Servisi olarak sizlere aynı gün hizmet vermekteyiz.

Firmamız bünyesinde alabileceğiniz diğer hizmetlerimiz ise; Lcd ve Led tv tamiri, televizyon tamiri, uydu montajı, merkezi uydu sistemi kurulumu,  çanak anten, lnb, anten kablosu, tv duvar askı aparatı, 3’lü priz, tv ve uydu kumanda çeşitlerinin satışı ayrıca güvenlik kamera sistemlerinin satışı, arızaları ve kurulumu gibi konularda sizlere hizmet vermekteyiz.

0542 258 25 50

Tamirini yaptığımız Televizyon markaları; 

Seyhan LG Tv Tamiri

Seyhan Samsung Tv Tamiri

Seyhan Philips Tv Tamiri

Seyhan Vestel Tv Tamiri

Seyhan Regal Tv Tamiri

Seyhan Arçelik Tv Tamiri

Seyhan Beko Tv Tamiri

Seyhan Altus Tv Tamiri

Seyhan Grundig Tv Tamiri

Seyhan Seg Tv Tamiri

Seyhan Hi-Level Tv Tamiri

Seyhan Sunny Tv Tamiri

Seyhan Axen Tv Tamiri

Seyhan Woon Tv Tamiri

Seyhan Lifemax Tv Tamiri

Seyhan Skytech Tv Tamiri

Seyhan Techwood Tv Tamiri

Seyhan Finlux Tv Tamiri

Seyhan JVC Tv Tamiri

Seyhan Toshiba Tv Tamiri

Seyhan Panasonic Tv Tamiri