20 Şub

Fatih Mahallesi Televizyon Tamir Servisi

Fatih Mahallesi Lcd ve Led Tv Tamiri, Televizyon Tamircisi, Televizyoncu

0542 258 25 50

Fatih Mahallesi nde Lcd ve Led tv tamiri, televizyoncu, tv tamircisi ihtiyaçlarınızda,  Tv led değişimi, Tv anakart değişimi, besleme kartı, invertör kartlarının arızalarının onarımı konularında profesyonel hizmet almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Adana’nın merkez Fatih Mahallesi semtine de hizmet veren firmamıza haftanın 7 günü ulaşabilir servis talebinde bulunabilirsiniz.

Televizyonunuz, uydu anten sisteminiz veya güvenlik kamera sisteminiz bozulduysa bizi aramanız yeterli. Televizyonuz arızalanıp bizden servis talebinde bulunduğunuzda televizyonunuzu adresinizden teslim alıp servis atölyemizde arıza tespitini yaptıktan sonra size aynı gün geri dönüş yapıp fiyat bilgisi veriyoruz. Onarımı için sizden onay alırsak tv’nin tamirini yapıp mümkünse aynı gün içerisinde tüm testlerini yaparak adresinize gelerek kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Servisimizde onarımını yaptığımız tüm Tv’lere garanti veriyoruz. Garanti takibini kolaylaştırmak için tamirini yaptığımız Tv’lerin arka kapaklarına Garanti Takip Etiketi yapıştırıyoruz. Fatih Mahallesi’da Led Tv Tamiri konusunda profesyonel hizmet almak artık çok daha kolay…

Fatih Mahallesi Televizyon Tamir Servisi, Fatih Mahallesi Uydu Servisi, Fatih Mahallesi Güvenlik Kamera Servisi olarak sizlere aynı gün hizmet vermekteyiz.

Firmamız bünyesinde alabileceğiniz diğer hizmetlerimiz ise; Lcd ve Led tv tamiri, televizyon tamiri, uydu montajı, merkezi uydu sistemi kurulumu,  çanak anten, lnb, anten kablosu, tv duvar askı aparatı, 3’lü priz, tv ve uydu kumanda çeşitlerinin satışı ayrıca güvenlik kamera sistemlerinin satışı, arızaları ve kurulumu gibi konularda sizlere hizmet vermekteyiz.

0542 258 25 50

Tamirini yaptığımız Televizyon markaları; 

Fatih Mahallesi LG Tv Tamiri

Fatih Mahallesi Samsung Tv Tamiri

Fatih Mahallesi Philips Tv Tamiri

Fatih Mahallesi Vestel Tv Tamiri

Fatih Mahallesi Regal Tv Tamiri

Fatih Mahallesi Arçelik Tv Tamiri

Fatih Mahallesi Beko Tv Tamiri

Fatih Mahallesi Altus Tv Tamiri

Fatih Mahallesi Grundig Tv Tamiri

Fatih Mahallesi Seg Tv Tamiri

Fatih Mahallesi Hi-Level Tv Tamiri

Fatih Mahallesi Sunny Tv Tamiri

Fatih Mahallesi Axen Tv Tamiri

Fatih Mahallesi Woon Tv Tamiri

Fatih Mahallesi Lifemax Tv Tamiri

Fatih Mahallesi Skytech Tv Tamiri

Fatih Mahallesi Techwood Tv Tamiri

Fatih Mahallesi Finlux Tv Tamiri

Fatih Mahallesi JVC Tv Tamiri

Fatih Mahallesi Toshiba Tv Tamiri

Fatih Mahallesi Panasonic Tv Tamiri