20 Şub

Gazipaşa Mahallesi Televizyon Tamir Servisi

Gazipaşa Mahallesi Lcd ve Led Tv Tamiri, Televizyon Tamircisi, Televizyoncu

0542 258 25 50

Gazipaşa Mahallesi nde Lcd ve Led tv tamiri, televizyoncu, tv tamircisi ihtiyaçlarınızda,  Tv led değişimi, Tv anakart değişimi, besleme kartı, invertör kartlarının arızalarının onarımı konularında profesyonel hizmet almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Adana’nın merkez Gazipaşa Mahallesi semtine de hizmet veren firmamıza haftanın 7 günü ulaşabilir servis talebinde bulunabilirsiniz.

Televizyonunuz, uydu anten sisteminiz veya güvenlik kamera sisteminiz bozulduysa bizi aramanız yeterli. Televizyonuz arızalanıp bizden servis talebinde bulunduğunuzda televizyonunuzu adresinizden teslim alıp servis atölyemizde arıza tespitini yaptıktan sonra size aynı gün geri dönüş yapıp fiyat bilgisi veriyoruz. Onarımı için sizden onay alırsak tv’nin tamirini yapıp mümkünse aynı gün içerisinde tüm testlerini yaparak adresinize gelerek kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Servisimizde onarımını yaptığımız tüm Tv’lere garanti veriyoruz. Garanti takibini kolaylaştırmak için tamirini yaptığımız Tv’lerin arka kapaklarına Garanti Takip Etiketi yapıştırıyoruz. Gazipaşa Mahallesi’da Led Tv Tamiri konusunda profesyonel hizmet almak artık çok daha kolay…

Gazipaşa Mahallesi Televizyon Tamir Servisi, Gazipaşa Mahallesi Uydu Servisi, Gazipaşa Mahallesi Güvenlik Kamera Servisi olarak sizlere aynı gün hizmet vermekteyiz.

Firmamız bünyesinde alabileceğiniz diğer hizmetlerimiz ise; Lcd ve Led tv tamiri, televizyon tamiri, uydu montajı, merkezi uydu sistemi kurulumu,  çanak anten, lnb, anten kablosu, tv duvar askı aparatı, 3’lü priz, tv ve uydu kumanda çeşitlerinin satışı ayrıca güvenlik kamera sistemlerinin satışı, arızaları ve kurulumu gibi konularda sizlere hizmet vermekteyiz.

0542 258 25 50

Tamirini yaptığımız Televizyon markaları; 

Gazipaşa Mahallesi LG Tv Tamiri

Gazipaşa Mahallesi Samsung Tv Tamiri

Gazipaşa Mahallesi Philips Tv Tamiri

Gazipaşa Mahallesi Vestel Tv Tamiri

Gazipaşa Mahallesi Regal Tv Tamiri

Gazipaşa Mahallesi Arçelik Tv Tamiri

Gazipaşa Mahallesi Beko Tv Tamiri

Gazipaşa Mahallesi Altus Tv Tamiri

Gazipaşa Mahallesi Grundig Tv Tamiri

Gazipaşa Mahallesi Seg Tv Tamiri

Gazipaşa Mahallesi Hi-Level Tv Tamiri

Gazipaşa Mahallesi Sunny Tv Tamiri

Gazipaşa Mahallesi Axen Tv Tamiri

Gazipaşa Mahallesi Woon Tv Tamiri

Gazipaşa Mahallesi Lifemax Tv Tamiri

Gazipaşa Mahallesi Skytech Tv Tamiri

Gazipaşa Mahallesi Techwood Tv Tamiri

Gazipaşa Mahallesi Finlux Tv Tamiri

Gazipaşa Mahallesi JVC Tv Tamiri

Gazipaşa Mahallesi Toshiba Tv Tamiri

Gazipaşa Mahallesi Panasonic Tv Tamiri