20 Şub

Fuzuli Caddesi Televizyon Tamir Servisi

Fuzuli Caddesi Lcd ve Led Tv Tamiri, Televizyon Tamircisi, Televizyoncu

0542 258 25 50

Fuzuli Caddesinde Lcd ve Led tv tamiri, televizyoncu, tv tamircisi ihtiyaçlarınızda,  Tv led değişimi, Tv anakart değişimi, besleme kartı, invertör kartlarının arızalarının onarımı konularında profesyonel hizmet almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Adana’nın merkez Fuzuli Caddesine de hizmet veren firmamıza haftanın 7 günü ulaşabilir servis talebinde bulunabilirsiniz.

Televizyonunuz, uydu anten sisteminiz veya güvenlik kamera sisteminiz bozulduysa bizi aramanız yeterli. Televizyonuz arızalanıp bizden servis talebinde bulunduğunuzda televizyonunuzu adresinizden teslim alıp servis atölyemizde arıza tespitini yaptıktan sonra size aynı gün geri dönüş yapıp fiyat bilgisi veriyoruz. Onarımı için sizden onay alırsak tv’nin tamirini yapıp mümkünse aynı gün içerisinde tüm testlerini yaparak adresinize gelerek kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Servisimizde onarımını yaptığımız tüm Tv’lere garanti veriyoruz. Garanti takibini kolaylaştırmak için tamirini yaptığımız Tv’lerin arka kapaklarına Garanti Takip Etiketi yapıştırıyoruz. Fuzuli Caddesi’da Led Tv Tamiri konusunda profesyonel hizmet almak artık çok daha kolay…

Fuzuli Caddesi Televizyon Tamir Servisi, Fuzuli Caddesi Uydu Servisi, Fuzuli Caddesi Güvenlik Kamera Servisi olarak sizlere aynı gün hizmet vermekteyiz.

Firmamız bünyesinde alabileceğiniz diğer hizmetlerimiz ise; Lcd ve Led tv tamiri, televizyon tamiri, uydu montajı, merkezi uydu sistemi kurulumu,  çanak anten, lnb, anten kablosu, tv duvar askı aparatı, 3’lü priz, tv ve uydu kumanda çeşitlerinin satışı ayrıca güvenlik kamera sistemlerinin satışı, arızaları ve kurulumu gibi konularda sizlere hizmet vermekteyiz.

0542 258 25 50

Tamirini yaptığımız Televizyon markaları; 

Fuzuli Caddesi LG Tv Tamiri

Fuzuli Caddesi Samsung Tv Tamiri

Fuzuli Caddesi Philips Tv Tamiri

Fuzuli Caddesi Vestel Tv Tamiri

Fuzuli Caddesi Regal Tv Tamiri

Fuzuli Caddesi Arçelik Tv Tamiri

Fuzuli Caddesi Beko Tv Tamiri

Fuzuli Caddesi Altus Tv Tamiri

Fuzuli Caddesi Grundig Tv Tamiri

Fuzuli Caddesi Seg Tv Tamiri

Fuzuli Caddesi Hi-Level Tv Tamiri

Fuzuli Caddesi Sunny Tv Tamiri

Fuzuli Caddesi Axen Tv Tamiri

Fuzuli Caddesi Woon Tv Tamiri

Fuzuli Caddesi Lifemax Tv Tamiri

Fuzuli Caddesi Skytech Tv Tamiri

Fuzuli Caddesi Techwood Tv Tamiri

Fuzuli Caddesi Finlux Tv Tamiri

Fuzuli Caddesi JVC Tv Tamiri

Fuzuli Caddesi Toshiba Tv Tamiri

Fuzuli Caddesi Panasonic Tv Tamiri